Lietotājvārds
Parole
normāli
Tikai... lūdzu - neuzticiet tos uzkrājumus bankām vai kādiem tur fondiem. Krājiet kaut vai sudraba pieclatniekos vai citā kādā sudraba, zelta monētā vai, ja sanāk vairāk ietaupīt, tad kādā meža gabalā...
strādājot skolā 17.10.2014. 08:54:50
Tā ir fantastika vai ļaunprātīga ņirgāšanās par mums? Ar skolotāja algu pat iztikai nepietiek!
lol
Ziemeļbriedis 14.10.2014. 19:35:14
Eleganta aģitācija. Manā dzīvē bija tā - mana mīļā mammmīte rūpējoties par manu nākotni krāja, krāja, krāja, ilgi krāja, no aldziņas tika novirzīta naudiņa manai nākotnei. BET... tad nāca Brīvība, ak šis neaizmirstamais saldais brīdis, kad mātes sakrātie 1000 rubļi (liela nauda tajā laikā - algas bija vidēji 60-70 rubļi un visam ģimenē pietika!! tas bija laiks, kad nopērkot pudeli limonādes un būlciņu par 3 kapeikām, izdzerot limonādi un pieliekot vēl nedaudz, varēja nopirkt vēl pudeli limonādes) pārtapa par nieka 5 latiņiem, pie tam, lai šo naudiņu izņemt bija nepieciešamas maksas izziņas, kuru vērtība bija 10 latiņi, te nu biija lielie prieki, negulētas naktis, ko nu tagad darīt, kur tērēt naudu. Loģiski, matemātika vinnēja, taču palika mācība visam mūžam, jaunie saimnieki var apkrāpt, padarīt tevi nabagu vienā rāvienā, vēlāk pāris vagoni ar naudu izgaisa it kā to nemaz nebūtu bijis. Bet mana mīļā māmiņa dēļ manas nākotnes nepirka sev ārzemju kurpes, jo bija dārgākas un labakas nekā vietējās, neatļāvās Chanel Nr5, bet maigi smidzinaja Dzintars produkciju un cerēja, ka bērns būs uz kājām, brīdī, kad paliks pilngadīgs un iemīlēsies, kāzām pietiks ar liku likām, vai kā savādāk tas kapitāls noderēs, bet, BET! Arī tagad bankas piedāvā 1,8% gada kapitala pieaugumu, VID kāro šo naudinu dabūt zem sava spārna, atņemot nodokļos, lielie vīri nevar noturēt inflāciju pie nulles, par kādiem uzkrājumiem jūs te runājiet? Nodokļu slogs ir pārslogots. Kāda bērnu finansiālā aizsardzība? Atkal nepirkt, bērnam augot, svaigus augļus, dārzeņus, gaļu, zivi, lai sakrāt viņa nākotnes kapitālam? Kad atkal atnāks LIELĀ diena, kad šī agrāk nozīmīgā summa paliks par summiņu? Kam no tā būs labāk, bērnam, kurš nesaņēma pilnvērtīgu pārtiku? Tādā šā brīža situācijā Valstij būtu jāuzņemas atbildība par šiem jauniešiem. Kļūstot par pilngadīgiem izmaksājot viņiem NOZĪMĪGU summu, kas atbilstu tā brīža finanšu situācijai valstī, lai šī summa tiešām būtu NOZĪMĪGA viņa nākotnes pirmajiem soļiem, jo viņa vecāki visus šos gadus maksāja LIELOS nodokļus, lai tikai visiem valstī būtu labi, pienāca brīdis pateikt paldies!
Man, sākot no kādu desmit gadu vecuma, arī veidoja uzkrājumu, par kuru tagad esmu ļoti, ļoti pateicīgs. Pusi naudas iztērētju sarežģītai operācijai, otru pusi - istabas labiekārtošanai. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.