Lietotājvārds
Parole
Laikam jau tiešām izteikti sāk trūkt skolotāji.
tiesiskuma fikcija 19.01.2015. 19:35:57
Tā noteikti ir demokrātijas un tiesiskuma "paraugstunda". Likums tiek iedarbināts ar atpakaļejošu termiņu. Cilvēki, kuri nav sabiedrībai nodarījuši nekādu kaitējumu, par savu algu spēj iepirkties tikai humpalu bodēs, tiks atlaisti no darba, jo nevar būt par paraugu valsts ieredņu un biznesmeņu bērniem. To noteikti jāpaskaidro jauniešiem vidusskolās, jo viņi domā, ka dzēsta sodāmība arī ir dzēsta sodāmība nevis papildus sods. Nemaz nerunājot par apsūdzētajiem smagos noziegumos, kurus nenotiesā tikai par pielaistām neprecizitātēm uzrādītajā apsūdzībā. Tātad, ja zodz un nepieķer, tad neesi zaglis. Šie cilvēki strādāja un savu darbu darīja ar iespējami augstāko kvalitāti, Maija bija apmierināta, bet tagad Maija ir pārliecināta, ka profesionālisms ir gaistoša parādība.
Šiem cilvēkiem vajadzētu strādāt korekcijas internātskolas 7. - 9. klasē, kur "normāli" skolotāji netiek galā... Bet tāds tādu saprot.
Interesanti, vai pirmajās janvāra nedēļās vien ir jau seši pieteikumi?
Tb. ka šāda persona māca bērnus?
vai vecākiem par to tiek paziņots?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.