Lietotājvārds
Parole
Plusu ieliku tev, bet otro plusu nedrīkst. Viss ir apriebies. Tāda dzīve.
Valdībai nav vajadzīgas jaunas gudras galvas,to pierāda valdības attieksme pret skolotājiem,skolotāju algas.To pierāda gadu desmitiem tukšie solījumi skolotājiem.Visas valdības ,kopš neatkarības ir tikai muļķojušas skolotājus.,apzagušas skolotājus caur reformām un tas turpinās!
Patīkami dzirdēt, ka vismaz starptautisko olimpiāžu uzvarētāji tiek uzklausīti un tiek sveikti viņu īstie palīgi.
Skolotājus, kas tiek godināti, vismaz starptautisko olimpiāžu uzvarētājiem, nenosaka formāli. Tos izvēlas paši skolēni, novērtējot, kurš skolotājs viņiem ir devis visvairāk.
Cik saprotu, tad viņa domā kā cūku māte zem vepra Tilžā.
skolotājs - eksaktais 19.03.2015. 16:57:46
Vecā liekulīgā mele!
Malači skolēni, malači tie, kuri palīdzēja sagatavoties. Lai izdodas arī turpmāk! Nedaudz par tiem, kuri palīdz sagavoties olimpiadēm. Novērtēt skolotāju ieguldījumu šados gadījumos ir sarežģīti. Starptautiskajām olimpiādēm gatavoties palīdz ne tikai skolotājs, kurš māca skolā. Vēl trakāk - iespējams, ka tieši skolas skolotājs ir tas, kura ieguldījums var būt nulle. Bet formāli skaitās, ka tai klasei māca tas cilvēks un sumināts tiek viņš, nevis īstie "vainīgie". Konkrēts piemērs. Mani bērni ieguva godalgotas vietas zemāka līmeņa olimpiādēs. Pavasarī tika sumināti gan skolēni, gan skolotāji. "Īstā" skolotāja aizgāja dekrētā mēnesi pirms olimpiādes. Prēmiju saņēma esošā skolotāja, kura vispār ir "nekāda" , par olimpiādi vispar nelikās ne zinis (nepārmetu, nav jau obligāti).
Skolotājus! Strādājam kā traki, mēs taču esam tie, kuri ļauj šīm gudrajām galvām uzplaukt un attīstīties!
Jūs domājat vecākus? :)
Nez kapec tad neviens neatbalsta tos, kuri rada šīs gudrās galvas!!?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.