Lietotājvārds
Parole
Jau astoņus gadus dejoju un pēdējie vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki dalībniekiem nebija nekādi svētki ... mēģinājumi .. mēģinājumi un pieci koncerti ... iepriekšējos gados tikai divi. Labu naudiņu nopelnīja ... Pēc iespējas mazākā laikā sagatavot kvalitatīvus priekšnesumus dziesmu deju svētkos .... Šajos svētkos biju kopā ar bērniem - sākumskolu ... uz mēģinājumiem un koncertiem cēlāmies 6.00 vai 6.30, ... ...bija dienas kad visu dienu bijām stadionā un mājās tikai desmitos vakarā ... nu jā .. Pēc iespējas mazākā laikā sagatavot kvalitatīvus priekšnesumus dziesmu deju svētkos .. ... par bērnu pašsajūtu nedomāja... ... mēs bijām trīs uz vienu kolektīvu (20) (vairāk neatļāva) ... uz koncertiem laicīgi bijā jāgatavojas, lai paspētu ... jo katru skolēnu vajadzēja pārbaudīt ...vai pareizi pastalas sasēja, ....meitenēm mati ... .. bērni bija pārguruši .... zvanot mammām raudāja ... ....
456789=98ytgvhjkl;lkhgfcxhjfcx vbl;kjhbvlavujuhhyfZxcvbnm,.asdfghkl'\
Vel pirms 2d.lipinaja ciet bedrites pie Daugavas stadiona ieejas. Skats joprojam pa Rubli ! :-D Sunu ciems! Kauns vispar butu dejot taja drausmigi noplukusaja stadiona un vel pec tam ar to lielities. Tpu! Nabagmaja !
kārtējā mocīšana svelmē. Nekas jau nemainīsies, kamēr nenonāks pāris desmiti slimnīcās vai vnk. nenoģībs aiz svelmes tupot tautastērpos..
katru gadu dancā un dzied 02.07.2015. 17:17:44
laikam valstī labi iet??? :-D patiesībā skumji, cik ļoti nabadzīgā valsts tērē uz šiem svētkiem + nu jau dejojam/dziedam gadu no gada, jo ko tik atkal klāt neizgudro, tad tādi deju svētki, tad kori, tad Ziemeļvalstu un kas tik vēl ne...un kurš tad to visu apmaksā???
Galvenais - nepārkarst! Dziesmu svētli tradicionāli notiek pašās karstākajās vasaras dienās Latvijā. Ne pirmo reizi paši mazākie dalībnieki mokās karstajā svelmē, tikai viņiem ir vēl mugurā tautastērps! +30 grādos!! Lūk, par veselības drošību gan vajadzētu domāt vairāk. Tas, ko dara VP ir labi, bet, manuprāt, netiek domāts par lielāko problēmu.
Piekrītu, bet 02.07.2015. 10:28:11
Varbūt arī gatavi kādām dullībām, bet skolēniem tas tomēr paliek neaizmirstams laiks! Ja vienreiz esi piedalījies Dziesmu svētkos tā jau ir neatsverama pieredze. Tā ka, skolotāji, pacietieties mazliet! Jūs darāt svētīgu darbu! ;)
Būs jautro 02.07.2015. 10:04:29
Vājprāts, lai stipri nervi tiem skolotājiem, kuriem jāuzrauga bērni svētku laikā. Zinu aizkulises, bērniem tie patiešām ir svētki, viņi jūtas brīvi un gatavi darīt visādas dullības. :) Viegli nav...
Arī mēs jau gaidām dziesmu svētku dalībniekus skolā! :) Mazie ir parūpējušies par viesmīlīgu sagaidīšanu, uzreiz ienākot skolā. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.