Lietotājvārds
Parole
nav ko brīnīties 27.12.2015. 16:13:26
Lai kādas spalvainas domas veselības ministrs izsviež, viņš par saviem darbiniekiem iestājas. Seilīte- tikai par IM "labo projektu" ražotājiem un viņu prēmijām.
skolotāju algu palielināšanu atliek uz nākošo mācību gadu , mediķiem jau no jaunā gada pieliek
skolotāja-> Visvaldim 18.12.2015. 09:41:34
Vai nosakot konkrētu skolēnu skaitu klasēs (ja nav tāds- tad slēdz, neskatoties uz to, ka pašvaldības atvērtu klasi arī ar 6-8 skolēniem), vai tas ir risinājums lauku skolām? Jā risinājums viens- slēdz skolu, atbrīvo skolotājus, viņu algu "izdala"pārējiem kā algu pielikumu :)) Lūk, kā Seile risina problēmu!!! Bieži vien ir tā- ja slēdz skolu (vidusskolu), tie 6-8 bērni tā arī paliek bez vidējās izglītības, jo parasti tie ir no ģimenēm, kuras nevar atļauties 5-6 eiro dienā dot skolēnam (ceļš+ pusdienas). Kur viņi lai paliek? Darbā arī nekur neņem..... Vienā skolā 8 paliek"aiz borta"...otrā skolā.....trešā.....paskaitiet, cik skolēniem liegta vidējā izglītība Latvijā! Vēl te gudri ministri runā par augstāko izglītību!
Mazo skolu problemātika tiek risināta, tās slēdzot? Un pat tur viņa vairs nav pirmā. Un nevis skolotājiem skolu slēgšana "nav patīkama", bet visai pagasta vai mazpilsētas sabiedrībai. Starp citu. Un, pirms meties slavēt Seili, pameklē tomēr rūpīgāk, kautko reāli paveiktu. Ja atrodi. :)
Monistra krēsls laikam ir dikti izdevīgs, ja tik ļoti stipri jāturas pie tā, ja jāmeklē atbalsta grupas un karsējmeitenes, ja pašam sevi jāslavē, ja neieklausās citu dotā vērtējumā
Seile ir pirmā ministre, kura sākusi risināt mazo skolu problemātika. Pirmā ministre, kura izvērtējusi nākotnes prognozes par iedzīvotāju skaita samazināšanos gan Latvijā kopumā, gan īpaši reģionos. Vai gaidīsim, kamēr skolās nebūs neviena bērna, lai tās aizvērtu? Vai kāds vēlas, lai viņa bērnu māca apvienotajā klasē kopā ar gadu jaunākiem? Jā, pieļauju, ka skolotājiem mazo skolu slēgšana nav patīkama, bet skolas nepastāv skolotāju dēļ. Un kā nodokļu maksātājs nevēlos, lai valsts un pašvaldību nauda tiktu tērēta nelietderīgi.
Seile = muļķe.
Nepamet sajūta, ka Seiile patiesībā skolotājus ienīst. Tikai kritizē, bet neko nepalīdz. Visus kritizē. Tāda paštaisna, bet paslinka uz reformas jēgas meklēšanu un izskaidrošanu. Dodiet atpakaļ Druvieti.
pārdomātāja 15.12.2015. 21:18:38
Jā...pašvērtējums patiesi ļoti augsts, ir jābūt "riktīgām iekšām", lai par aizvadīto gadu runātu ar gandarījumu! Kā var būt tik pašpietiekama! Laikam par algas pielikumu vien atceras, bet par Skolēnu Dziesmu svētku notikumiem un streiku droši vien jau piemirsies - tie tādi maznozīmīgi fakti...(vai tad kaut kas tur notika?)......Ministrijā taču tik noslogots darbs - visu laiku jādomā par reformām! Man, klasē stāvot skolēnu priekšā, gan visu laiku ir jābūt atbildīgai, ko saku, daru un mācu, man ir jāzina, kā to novērtēs jaunā paaudze. Tādēļ es to daru ļoti atbildīgi un daru to šodien, nevis atlieku uz rītdienu - tad varbūt būs par vēlu atbildēt uz šodienas jautājumiem. Dievs nedod, ka tik nesanāk tā, ka mūsu valstī vairs nav skolu un skolēnu ko reformēt. Skolotāji jau tāpat ir pacietīgi. Žēl, ka šī biežā "bezmugurkaulaino" ministru maiņa vienkārši grauj jau tā nesakārtoto un haotisko izglītības sistēmu...
Kāda tur ilgtspēja.................ja ministri mainās kā sēnes ............vienas nopūst, otras nepaspēj izaugt- tiek nogrieztas ..... Katrs ministrs nāk arī ar savu taisnību- nu tagad es jums parādīšu...tagad taisīsim reformu............ Mēs skolotāji nemaz vairs nespējam sekot līdzi.nepaspēj ieviest viena ministra reformas, jau nākošais ar savām. Liekas , ka visi ministri mūs par muļķiem uzskata, kas neko nevar. Bet ministri nāk un iet- MĒS PALIEKAM! Es pat jau vairs neatceros visu ministru vārdus, kas bijuši manā pedagoģiskā darba laikā!!!
Arī šādai ministrei ,kas NEKAD un NEKUR nav iestājusies PAR skolotājiem,šai postenī atrasties nav ilgspēja!!!
Padomājiet 15.12.2015. 16:11:03
Seile mums jau ir 19 ministre un katrs no iepriekšējiem nācis ar savām reformām. Kad reiz IZM tās beigs un sāks normāli strādāt. Paši tikai runā par reformām un ar to pelna sev iztiku. Ja ir jēdzīgas reformas, tad cilvēki tās pieņem, bet te viena reformēšana reformēšanas galā.
Man ir divi skolnieki...SKOLOTĀJI STRĀDĀ MELNU MUTI...viņiem NAV tiesību, viņus NEAIZSTĀV un maksā GRAŠUS, ņemot vērā PADARĪTO DARBU... mārīte seile NEBIJA MANU BĒRNU MINISTRE...es viņai SAVUS skolnieku NEUZTICĒTU
ja man būtu tāds pašvērtējums,,, 15.12.2015. 15:11:27
Vērā ņemami priekšdarbi seilei gan ir sanākuši labi. Viņas vērā ņemamais algas modelis darba apjomu palielina, attiecīgi algu samazina. Tad vēl nav kuna piesaukt Eiropas ieteikumus- salīdzināt slodzi +samaksu nav spējīga!Tukšās frāzes birušas bez apstājas. Nu, jā, dažas skolas ir nosiltinātas par ES naudām, taču tas gan nav IM nopelns! Vai tiešām tā sieviete uzskata, ka kaut ko labu izdarījusi?
Ir jābūt kompleksai pieejai. Pagaidām no tādas ne smakas. Nevar pabakstīt vienu sistēmas posmu (piemēram, skolotāju algas) un saukt to par reformu.
Seiles kundze! Lūdzu paskaidrojiet man, kāpēc esat nostājusies tik impēriskā pozīcijā. Kāpēc tikai reforma un nekas cits? Kāpēc vajag tik totāli, kā ir Ziemeļkorejā, Krievijā u.c.? Kur ir Jūsu eiropeiskā identitāte un cilvēktiesību atzīšana? Vai Jūs vispār pieņemat demokrātiju? KOPSAVILKUMS. Kāpēc Latvijas izglītības sistēmā nevar vienlaikus būt VAIRĀKI, DAŽĀDI modeļi? Kāpēc, piemēram, nav iespējams mācīt bērnus mājās, ja vecāki paši ir uz to spējīgi? KĀPĒC JŪS AR SAVAS IESTĀDES NO PIRKSTA IZZĪSTAJIEM STANDARTIEM KĀ AR LĪĶAUTU GRIBAT PĀRKLĀT VAIRĀKAS LAVIJAS JAUNO PILSOŅU PAAUDZES? Vēlētāji Jums šādas tiesības noteikti nav devuši!!!
Izglītošana 15.12.2015. 14:01:55
Seile, neatņemiet manam bērnam ļoti labo matemātikas skolotāju! Skolotājs strādā daudzās klasēs un pēc jaunajiem noteikumiem skolotājam slodzi samazinās un kādām klasēm nemācīs. Skolā vairs nav tik labu skolotāju. Vai tiešām tad vajadzēs meklēt citu skolu?
Lūk pierādījuma REFORMA REFORMAS PĒC! To nedrīkst pieļaut!!!! Par ministri nevajadzētu būt cilvēkam, kura darbības rezultāts noveda pie skolotāju streika. Seilei -NĒ! Druvietei - JĀ!
Vai mēs vispār varam paļauties uz savu valsti?? Vai tad šī valsts var ko garantēt? Vienīgais, ko garantē - valdība sev algas un pabalstus. Tas taču nav normāli! Katru gadu IZM rada jaunus pārsteigumus un pilotprojektus, ka visā nemaz nav iespējams "iebraukt". Kādi darbinieki IZM, tāda ir mūsu izglītības sistēma! Viņi neko nespēj garantēt, jo paši nespēj neko normālu radīt, kā tikai vienas vājprātīgas reformas un pilotus katru gadu!
nezināju, ka ministres sasniegums ir skolu renovācija
Mēs esot iemācījušies runāt, bet ne darīt - to seile par sevi.
Nepietiek, ka mums ir skolēnu, studentu ministre, ir nepieciešama ministre, kura iestājas par darba darītājiem. Atstājot novārtā kādu no iesaistītajām pusēm, darbs netiek paveikts kvalitatīvi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.