Lietotājvārds
Parole
Ha! Viss atkarīgs no tā kā mācās visu gadu, ja pavirši tad rezultāti slikti, ja izprot rezultāti labi. Vecāki un skolotāji nav pie vainas, pie vainas ir attieksme.
Ārzemnieks 09.07.2015. 17:13:42
Skolotāji ar TĀDU mazu algu noveduši skolēnus pie TĀDIEM lieliem rezultātiem! Lai dzīvo Latvija!
Asus 02.07.2015. 21:15 Latviešu valodas eksāmena rezultātus pasliktina tieši tas, ka šo eksāmenu kārto arī cittautieši, kuri latviešu valodu mācās pavirši.
Augusts А низкие результаты экзамена по латышскому говорят о том, что латыши свой родной язык сами не знают, а еще пытаются учить других.
KJGY.A;L[Q;][JHGHDOIL/;KL;.'
Nekads brīnums par krievu valodas eksamenu nav, jo Latviju jau sen usskata par krievzemi. Kurs vainīgs, latviesi
Krievi latv.val. rez.nogremde.
Un? Tādēl bērni vainīgi?? Kurš dad viņus samaitāja ar šiem testiem, ja ne Jūs - pieaugušie???!!! Bērni nenosaka, kā un ko rakstīt, jo, ko liek, to dara! Tā kā beidziet vienreiz noriet jauniešus un bērnus! Ne viņi veido mūsu izglītības likumus!
Pilnībā piekrītu @Realitātei. Augstie sasniegumi krievu valodā pilnīgi neko nepierāda. Varbūt tik vien, ka Latvijā ir daudz krievu. :D Bet citādāk - tas ir izvēles eksāmens, kuru kārto tātad tie, kuriem valodas zināšanas ir gandrīz perfektas. Tāda specifika šim eksāmenam. ;)
Realitāte... 02.07.2015. 16:00:25
Mazliet "iesmaidu" par augstajiem rādītājiem krievu valodas eksāmenā. It kā jau ļoti pozitīvi, bet realitātē krievu valodu, kā otro svešvalodu izvēlējās bērni, kuri jau tāpat nāk no krievvalodīgajām vai jauktajām ģimenēm un šo valodu zina labāk kā latviešu.
Liekas, ka visa testu būšana ir sabojājusi bērnu rakstītprasmi. Ir tāda lieta, ka vairākkārt rakstot vienus un tos pašus vārdus jau pat " roka atceras" , kā šis vārds rakstāms, bet tagad visos mācībību priekšmetos galvenokārt pārbaudes darbi ir ar gataviem tekstiem, kur ar svītrām jāsavieno pareizās atbildes, jāieraksta numuri, kuram attēlam atbilst un prasme rakstīt zūd. Datoros un telefonus bērni lieto sava veida saīsinājumus gan no latviešu, gan angļu valodas. Nu kādas tur vairs valodas prasmes
Kā var salīdzināt tik gudri, ja , piemēram, matemātikas eksāmens bija krietni vieglāks nekā pērn. Baigie brīnumi IZM un VISC klerkiem par latviešu valodas eksāmenu... izkropļojiet vēl vairāk skolas programmas un pataisiet vēl saturiski gudrāku spriedelējamo daļu latviešu valodas eksāmenā, līdz beidzot vairs pat 1 teikumu skolēni nepratīs uzrakstīt bez kļūdām. Tad savus MĒRĶUS, GALVENĀS DOMAS, TEMATUS U.C. VARĒSIET SPRAUST UZ NAGLIŅAS... Kā var nesaprast, ka skolēni NELASA grāmatas. Kā var nesaprast, ka neprot uzrakstīt vienkāršus vārdus - vējš, istaba, aizkari, izstāde, atzīme, birztala, albums utt. NEPROT!!!!!!! Attopieties un atgrieziet skolā gramatiku, nevis valodas analīzi.
Piekrītu Igo 02.07.2015. 10:42:56
VISC un IZM mēģina iebarot, ka šāds rezultāts ir normāls, jo salīdzina ar citiem gadiem... Tikai tādēļ, lai nevajadzētu taisnoties, KĀDĒĻ ir tik slikti sasniegumi!!
Tiešām slikts rezultāts matemātikā. Ok., salīdzinot ar citiem gadiem, varbūt pat labāks, bet vai tiešām uz to vajadzētu koncentrēties? Vai tāds ir mūsu standarts?? Tas, ka citos gados ir vēl čābīgāk, nenozīmē, ka ar to vajadzētu lepoties!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.