Lietotājvārds
Parole
Elena MIGUEZ 24.01.2019. 03:39:51
KONKURSA PIEDĀVĀJUMS STARP INDIVIDUĀLO NEPIECIEŠAMU UN UZTICAMU Es esmu gatavs jums dot šo aizdevumu labos apstākļos. Es piešķiru aizdevumus no 5000 līdz 800 000 eiro ar procentu likmi 3%. Lūdzu, ņemiet vērā jomas, kurās es varētu jums palīdzēt: * Finanšu līdzekļi * Nekustamā īpašuma aizdevumi * Investīciju aizdevumi * Auto aizdevums * Konsolidācijas parāds * Kredītlīnija * Otrā hipotēka * Kredīta izpirkšana * Personīgie aizdevumi Jūs plānojat pabeigt projektu, un jums ir nepieciešams finansējums, vai jums ir nepieciešamas naudas izmaksas rēķinu, līdzekļu ieguldīšanai uzņēmumos. Ne vairāk problēmu jums ir šeit. Vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu: elenamiguez13@gmail.com Tas ir ātrs: finansēšanas lēmums 48 stundu laikā.
LĪDZEKĻA PĀRBAUDE STARP INDIVIDUĀLĀM Sveiki visiem Es jums sūtu šo liecību, atbildot uz dienestu, kas mani ir padarījis par cilvēku. Kad es meklēju naudu. Pateicoties Alex GUZMANE kungam, man patika smaids. Pateicoties viņam, es esmu aizdevums 35 000 eiro apmērā, un divi no maniem kolēģiem arī saņēma aizdevumus no džentlmena bez jebkādām problēmām. Es jums ieteiktu neizvēlēties sliktu personu, ja jūs patiešām vēlaties saņemt naudu par savu projektu un citiem. Es publicēju šo amatu, jo Alex GUZMANE kungs man darīja labu šo aizdevumu. Tas bija pateicoties draugam, ka es satiku šo dāsno cilvēku un ļāvu man saņemt šo aizdevumu. Šeit ir viņa adrese: guzmanealex@gmail.com
Palīdzība cilvēkiem ar finansiālām grūtībām Es piešķiru aizdevumu ikvienam finanšu grūtībās nonākušam cilvēkam zemu 3% Es piešķiru aizdevumu no 5000 līdz 500 000 eiro Sūtiet vēstuli uz šo e-pasta adresi: brigiteguertte1962@gmail.com
Mēs izsniedzam kredītus fiziskām un juridiskām personām. - individuāli risinājumi katrai situācijai; - tiešsaistes eksāmens; - zems 3%; - pirmstermiņa atmaksa bez nokavējuma procentiem; - kredīta apvienošana; - aizdevuma ilgums līdz 15 gadiem; - aizdevuma summa līdz EUR 50 000; - mēs noslēdzam vienošanos pie notāra. Lūdzu, sazinieties tikai ar nopietniem lietotājiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet E-pastu. : delcarmen@inbox.lv
Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: fabriceauriol4@gmail.com
Galvenais, ka bezmaksas mācības!!!! Nāk ņirga. Kur tad tie pusaudži varētu naudu sapelnīt? Vai bērnudārzā?
Gita Bogd. @nesapratu un MMmmeee 20.06.2016. 12:33:48
Turklāt ne tikai Latvijas valsts, bet visas Eiropas Savienības atbalstīts pasākums izglītības kvaitātes celšanai un nodarbinātības sekmēšanai. Nekāda sakara nav ar to, jūs anonīmie te sakāt.
Līva @nesapratu 20.06.2016. 12:32:24
Tas ir valstisks pasākums nevis privāts biznesiņš, kāda vēl naudas atmazgāšana??
Tāda štance! Totālākā naudas atmazgāšana! Vājprāts bardaks, kā valsts naudu šķērdē! Tā vietā, lai reāli palīdzētu un atbalstītu tos jauniešus, kas mācās, naudu met pakaļ tiem, kas neko nedara, neko negrib! Viņus pierunā atnākt uz skolu, lūdzas atnākt uz skolu, prasību nekādu!
Vai ar šo gadījumā netiek mazināta profesionālo skolu nozīme un veicināta negodīga konkurence starp tiem, kas profesiju iegūst 1,5 gada laikā un tiem, kas mācās 3 vai 4 gadus?
Profesionālā izglītība beidzot atkal piedzīvo uzplaukumu. Un ne tikai populartitātes ziņā - tā paliek aizvien kvalitatīvāka.
Paldies par iespēju!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.