Lietotājvārds
Parole
Cerams, ka grāmata nebūs putekļiem klāta un aizmirsta bibliotēku plauktos. Grāmatu kā balvu par bērnu sagatavošanu svētkos vajadzētu saņemt visiem pedagogiem- neatkarīgi tika vai netika pēc skatēm uz RĪGU. Šobrīd kārtējais ķeksis.
Kur palika prieks?>tieši 09.03.2016. 16:51:46
Dziedāt un dejot esot jāiet tiem, kam tas sagādā prieku, un tie arī neuztraucas par nenormālo slodzi (kas robežojas ar nonākšanu slimnīcā) Dziesmu un deju svētkos. Neviena no šīm lietām nedrīkst būt obligāta. Un ir taču daudzi vecāki, skolotāji un paši bērni, kam tas ir hobijs. Tātad - dzied un dejo tie, kam tas patīk, dalībnieku lielajos svētkos būs mazāk, visiem pietiks vietas, un visi būs laimīgi.
>tieši 07.03.2016. 14:48 08.03.2016. 22:02:08
Pēc notikumiem iepriekšējos Dziesmu svētkos tieši masu medijos lasītāju komentāros (skolotāji, speciālisti u.c.) tika vairākkārtīgi uzsvērts, ka VECĀKIEM (kopā ar bērniem)ir jāpieņem lēmums par savu bērnu veselību, un to, vai viņš var vai nevar dziedāt un braukt uz šiem svētkiem. Tieši tāpēc pilnīgi normāla ir situācija, ka bērns, jaunietis aiziet uz pamēģina - dziedāt, nedziedāt utt. un tad pieņem lēmumu. Jūs taču negribat teikt, ka skolas vecuma bērnu dziedāšana korī ir OBLIGĀTA???
Slātava un Čangaliene bija un būs. Reizi pāris gados pasmukojās, atrādījās, palepojās un nolikās uz dusu. Bija un ir tik acīm redzami, ka bērni ir tikai LĪDZEKLIS, lai NELIELA pieaugušo grupa varētu izrādīties ar saviem jaundarbiem un turīgās pašvaldības - ar savu varēšanu. Un, diemžēl, atkal viss ar centrtieces spēku griežas ap IZMu, un neviens no pieaugušajiem pat nemēģina izrauties no šī krāšņā , smukā atvara.
Aleksandr Sergejevic 07.03.2016. 22:20:05
ja małenkaja devuska, Tancuju i poju. Ja Lenina ne videla, No ja jevo lublu.
mans berns izvemas tajos deju svetkos
Dziesmu un deju svētkos visi priecājās par grandiozo lielkoncertu Daugavas stadionā, pašvaldību spice ar puķu klēpjiem apkārušies iet svētku gājienos. Pirms svētkiem visiem esam vajadzīgi. Šogad čiks-vismaz mūsu novadā nevienam nekāda interese.. Interešu izglītības skolotājam viszemākā algu likme. Sāpīgi ir tas, ka tai pašā laikā priekšmetu skolotājiem ir liela piemaksa pie algas no pašvaldības. Jūtos riebīgi un pazemoti. Ko dod tās skaistās fotogalerijas , ja aiz tā visa slēpjās izglītības daļu neizdarība, skolu direktoru vienaldzība. Man mans darbs ļoti patīk, taču šobrīd uz kaut ko greznu...pat skatīties negribas. Vai tiršām interešu izglītības skolotājs ir "ono".
Vai tas, kas notika aizkulisēs, arī ir atspoguļots? ;)
Kora dziedāšana skolās patreiz ir ļoti nožēlojamā statusā. Un ne tik daudz mūzikas skolotāju dēļ, cik vispārējās skolu vadības, vecāku attieksmes dēļ -un arī samaksas dēļ!!!!! KORIS TAGAD IR PULCIŅŠ??!! - kad gribu,tad eju ,kad apnīk- aizeju....! 2 stundas apmaksā - vai nav smieklīgi? JA TĀ TURPINĀSIES- DZIESMU SVĒTKI IZZUDĪS- vismaz skolēnu!
Jānovērtē vēsturiskā skatuve, kas ir bijusi līdz šim. Tādu atmiņu vairs nebūs. Protams, jaunais projekts ir grandiozs, bet mēs, mūsu vecāki un vecvecāki tos atcerēsies tieši tādu, kāda tā bija. Varbūt ne perfekta, bet mīļa, tuva un atmiņām bagāta.
Fotogrāmatu vajadzēs pēc nākamajiem dziesmu svētkiem, kad jaunā estrāde būs atklāta! Tas būs grandiozi!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.