Lietotājvārds
Parole
Šis konkurss neko neparāda, tie kam nav slinkums filmēt tur piedalās, domāju, ka tiešām izcilie skolotāji ar šādām muļķībām nenodarbojas , bet lai veicas tiem kas piedalās, lai paceltu savu pašapziņu.
Skaidrs, ka ir ļoti maz pieteikušies, ja jau tiek pagarināts termiņš. Konkurss ir labs, bet tie, kas to vērtē, gan jāmaina.
Ļoti gribētos pieteikt ģeniālu sporta skolotāju, kurš ir fiziski "izaudzinājis'' vairākas paaudzes... Bet nu vairs skolā diemžēl nestrādā, pensijas vecums. Bet viņš tiešām būtu to pelnījis.
Pārbaudīju, IZM arī nu ir publicēts 21.nov.. Visam jābūt kārtībā - īstais ir 21.nov., man gan arī galvu jauc tas, ka IZM nolikumā to neizlaboja. :) Ja paši maina, tad vajag līdz galam, nejauc galvu. :) Bet šeit kļūdas nav!
E-klasē šī ir jaunākā informācija - pietiekšanās ir pagarināta līdz 21.nov.! 11.nov. bija sākotnējais datums, IZM varbūt kaut kur vēl nav izlabojusi.
IZM joprojām rakstīts, ka līdz 11.novembrim.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.