Lietotājvārds
Parole
Tos griestus laikam tiešām uztaisīja varen sūdīgus, jo pats Dievs nevarēja noturēt,... kā meitene aizgāja, tā nobruka...
Uztaisa eiroremontu, saliek visādus figļi-migļi un tad brīnās, ka tas viss krīt uz galvas. Nu nelieciet tos griestus, ja tie nav droši.
Par drošību padomju laikos - toreiz notikušos gadījumus laikrakstos nepublicēja, griesti krita, dažai labai skola vesels stāvs nobrauca... Par skolu drošību - katrā pašvaldībā ir atbildīgā institūcija būvvalde, kurā strādā attiecīgās jomas speciālisti, un kuru pienākumos ar būtu jābūt apsekot pašvaldības sabiedriskās ēkas.
Valstiskā līmenī visiem patīk skaļi moralizēt par izpildvaras un lēmējvaras nodalīšanu. Konkursu par mūsu skolas ēkas remontu (vienkāršotu renovāciju) uzvarētājfirma realizēja ar daudzlīmeņu apakšuzņēmēju piesaistīšanu (daži skolēnu vecāki ironizēja, ka ss sludinājumos regulāri tiek meklēti strādnieki darbam šajā objektā).
Nu ko jūs moralizējat, Laila? Taču miljons reizes ir teikts, ir lietas, kā tie iekaramie griesti, ko NEVAR pārbaudī pirms tam!
Bilde varbūt liks padomāt - paskatieties, cik daudzi, nevainīgi, priecīgi bērni katru dienu skrien iekšā un ārā uz un no skolas!! Un mēs pieaugušie esam tik savtīgi, bezatbildīgi, ka patiešām žēlojam naudu uz labu, drošu būvniecību? Ieekonomējot uz sliktākām skrūvēm??
Jocīgi, tās ir kaut kādas jaunās skolas, kuras tur visu laiku brūk? Jo, kad es mācījos, nekad neatceros, ka ar skolu kā ēku jebkas būtu atgadījies ne tā! Viss būvēts pamatīgi kā jau padomju laikos. Varbūt nav tik estētiski, balti un tīri, kā kādā skandināvu katalogā, bet vismaz par drošību nekad nebija jāsatraucas. Un vai tad, ja runājām par mūsu bērniem, tas nav galvenais...?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.