Lietotājvārds
Parole
Ir tas gods strādāt arī cietumā. Puiši ļoti dažādi, bet vairums skolā piesakās tikai tāpēc, lai būtu iespēja satikties ar pareizajiem ieslodzītajiem, un stundas viņus neinteresē. Laimīgā kārtā ir arī izņēmuma gadījumi - puiši, kas tiešām grib mācīties, to dara un pabeidz skolu. Viņiem tad arī ir vislielākā iespēja mainīt savu dzīvi pēc ieslodzījuma. Pirmo reizi gan dzirdu, ka kā saziņas metodi var izmantot skype - vispār cietumniekiem interneta pislēgums nedrīkst būt pieejams. Mēs pat datoru uzskates rādīšanai nedrīkstam ienest.
:)) cik no viniem tas zinasanas pec tam izmanto ,kuras ir uzspiestas :)) ,lai pavero ,kadi vini kad ir briviba ......
Ļoti labi, ka palielinās iespējas nopietni mācīties. tā ir viena no nedaudzajām lietām, kas var glābt šos cilvēkus. Vēl labāk būtu, ja tā kā Amerikā - nāktu ticīgi cilvēki un runātu mūžīgām vērtībām. Tad būtu 'lielāka iespēja viņus izmainīt pašos pamatots, lai tādus noziegumus vairs vispār nepasrtādātu.
Nedaudz biedējoši, ja ieslodzīto cilvēku skaits samazinās nevis uz tā rēķina, ka pastrādā mazāk nozigumu, bet tādēļ, ka noziegumu pastrādājušos vienkārši atstāj brīvībā....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.