Lietotājvārds
Parole
Galvenais- plānot! Realitāte- katra paša ziņā. Par plānošanu labi maksā! Par pārbaudīšanu arī!
Kā var pieprasīt vienotas prasības tiem graustiem??? Tur augšā kāds ar galvu vispār domā. Atkal jau strādā tikai ķeksīša pēc un imitē, ka baigi strādā...nu tik iesi, nu tik pārbaudīsim...RIEBJAS !!!
Domāju, ka neviena skola neatbilst sanitārajām prasībām, klases ir pārbāstas un katram bērnam ir tikai kvadrātmetrs klasē, sportazālē sporto 3 klases vienlaicīgi ap 60 bērniem, kas tas pa sportu? nerunāsim jau par sākumskolas klasēm,kur no skolotāja prasa radošu darbību ar rotaļām un kustību pauzēm, bēŗnam nav kur apsēsties, kur nu vēl pakustēties. kad būs likums par normālu skolēnu skaitu klasē no 20-25.???????????????????tad arī neko nevajadzēs rekonstruēt un labot.
Uzrakstiet lūdzu, kura ir tā skola, kurā pa 5min. starpbrīdi ir iespējam dušā ieiet! KUR ???
mamma 17.10.2014. 16:43 Ko dod dušas telpas skolā, ja tās nav iespējams izmantot, jo starpbrīdis ir tikai 5 min., kurās tā tik paspēj pārģerbties un aiziet uz nākamo mācību stundu. --------------------------- Vai tik nerunājat par ādažu vidusskolu? Mana meita arī pēc sporta nedrīkst iet dušā, jo skolotāji nelauj un starpbrīži tik 5 minūtes gari. Murgs kaut kāds, un brīnās, kāpēc bērni nesporto.
to Kerija 18.10.2014. 18:31 18.10.2014. 19:16:55
Bet aktus jau sastādīs un prasīs to visu no skolas direktora. Pašvaldība par visu atbild tikai pastarpināti, kamēr tie akti nebūs "biezā slānī", visticamāk atradīs 100 un 1 iemeslu, kāpēc nepiešķirt līdzekļus tam un tam, lai tos it kā ieekonomēta kaut kam citam, ne skolai.
Par ēku atbild pašvaldība, ne direktors. Direktora ziņā ir komplektēt klases, nepārsniedzot atļauto skolēnu skaitu uz kvadratūru. Dušas u.c. - -pašvaldības pārziņā, pašvaldības finansējumā
Interesanti, kur ņems finansējumu, lai šos noteikumus nodrošinātu - jaunu skolu celšanai, esošo rekonstrukcijai? Manuprāt, uz pirkstiem skaitāmās skolās ir dušas pie sporta zālēm, nemaz nerunājot jau par laiku, kad iespējams tās lietot - tad vai nu jāsaīsina sporta stunda līdz minimumam (blakusefekts - nemaz iesvīst nepaspēs!) vai ari krietni jāpastiepj starpbrīži visiem (un līdz cikiem tad vilksies stundas?). Vai tie birokrāti reizēm arī domā, pirms rakstīt kārtējos murgus?
Pēc principa nauda seko skolēnam, saliek klasēs pa 34 bērniem, bet kvadratūra atbilst 25 bērniem. Varētu atvērt vairākas paralēlklases, vai arī neuzņemt 1. klasē ārpus mikrorajona bērnus. Bet nauda sako skolēnam... Stundas beigās gaisa nav, īpaši 8. - 9. klasēs, kad bērni ir lieli un pusaudžu vecumā pastiprināti svīst.
Protams, ka būtu skaisti, ja varētu visu uz ff nodrošināt, bet to ne vienmēr var izdarīt. Būs jāceļ jaunas skolas, bernudārzi.Naudas nebus. Uz izglītības iestāzu vadītāju galdiem krājas akti par telpu neatbilstibu. Apburtais loks.
Ļoti forši,visus sodīsim,visu aizslēgsim,tā tik uz priekšu, ko no šīs muļķu valsts vairāk sagaidīsi,jo ilgāk dzivoju, jo vairāk saprotu tos,kas aizbrauc.
Birokrātiem taču vajag attaisnot savu eksistenci, - būs ko kontrolēt un par ko sodīt. Galvenais - likums, kāpēc vajag jēgu un loģiku? (Par žalūzijām, kuras nav vajadzīgas) Jo vairāk noteikumu, jo vairāk birokrātu vajag. Viens filozofs jau apcerēja, ka mūsdienās valda ne viens diktators, bet - ir izveidojies birokrātijas totalitārisms.
Ticiet man - ar modernām dušām aprīkotas skolas sporta zāļu ģērbtuves nebūt nenozīmē, ka bērni (starp citu - it īpaši meitenes) šo iespēju izmanto. Vieglāk ir sapūsties ar dezo un soļot tālākās gaitās..
Ko dod dušas telpas skolā, ja tās nav iespējams izmantot, jo starpbrīdis ir tikai 5 min., kurās tā tik paspēj pārģerbties un aiziet uz nākamo mācību stundu.
Interesanti, kā viņi domā to nodrošināt.
Reāls ceļš daļai skolu beigt savu pastāvēšanu, jo sienas nav iespējams pabīdīt, lai iegūtu nepieciešamos kvadrātmetrus un naudas jaunu skolu celtniecībai nav.
Vecajos graustos prasīs vienādas prasības,,,muahahahahaaa. Atbrauciet uz Ziemeļvalstu ģimnāzijas sākumskolu. Drausmas, kā te tiek pārkāptas jebkuras robešas! Pa divām klasēm mīcās vienā telpā(staigā iekšā ārā, jo netiek uz savu klasi, neizejot cauri citai klasei) vecā bērnu dārza telpās. Tiek pārkāptas jebkādas normas! Garderobes nav! Skapīši! Tie PSRS varianti sen kā brūk kopā. Mēteļi tajos jāievieto pa 2 cilvēkiem kopā. Skaisti, vai ne??
sen bij laiks. Darba devējiem darba inspekcija mauc piecas ādas par darba vides higiēnas un drošības ievērošanu,bet skolā skolēni var sēdēt kur un kā pagadās,ka tik pie datora un sola,par sportu nemaz nerunājot.
Prasību nodrošināšana, protams, uz skolu vadītāju pleciem. Tas nekas, ka jaunas skolas veco vietā praktiski netiek celtas un papildus finansējuma arī, droši vien, nebūs... Murgs!
Murgs ar šīm vienotajām prasībām. Mums datorklasē saule iespīd labākajā gadījumā (tas ir, ja nav apmācies) ap 20-iem vakarā, bet noteikumos ierakstīts, ka jābūt žalūzijām. Nu mēs tad piekarinājām logu augšās tādas lētas no papīra, kuras pat visu logu nenosedz, lai tik varam parādīt, ka ir, jo nekāda taisnošanās, ka telpa jau tāpat tumša, jo aiz loga vēl lieli koki, nelīdzēja. Tagad ierakstīs, ka vajadzēs 6kv.m un mēs klasē varēsim atstāt 6 datorus :)
Ouu, direktoriem tagad varētu būt īstas galvassāpes...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.