Lietotājvārds
Parole
Cik ilgi bildē turēsiet to sievieti. Nabadze. Kā Kristus māte. Portāl, ziniet jau mēru!
MĀKSLĪGI RADĪTA PROBLĒMA. SKOLOTĀJIEM LIELĀKAS ALGAS.
:)
atbilde - nu 11.03.2015. 12:47:34
Kamēr kvalitātes koordinatore atradīsies IZM štatā, uz kvalitātes "prodžekta" caurskati prokuratūrā varam necerēt.
laikam jau arī skolotāju kvalifikāciju projektu un darba algu samaksas modeļa izstrādi prokuratūrai derētu pārskatīt, jo galā būs tieši tāds pats rezultāts! Neizdevies, bet nauda notērēta!
No skolotājiem prasa kvalitātes pakāpes, kuras jāaizstāv visādu komisiju priekšā, bet paši IZM ierēdņi regulāri pierāda, ka nav sava amata cienīgi. Atbraukt uz skolu un tēlot pārgudrus revizorus, paši neapjēgdami, skolas darba specifiku tik vien cik paši savā laikā 12. klasi beiguši, tādi noteikti pratīs koordinēt projektus. Nejēgas un nekam nederīgi dīkdieņi.
Paldies eklases admin 11.03.2015. 09:50:05
Paldies par atbildi! Ziniet, reti lasu un rakstu komentus. Ja tos divus komentus izdzēsa, tad jau te vispār 2/3 komentu vajag izdzēst!!!! Mēs mācāmies no pieredzes un ja cilvēki - ierēdņi var neredzēt, kur paliek miljoni, atvainojiet, piedodiet, bet tas nav normāli! Kāda morāle un ētika ir šiem cilvēkiem, kas "kāš" miljonus un krāpj tautu???
Atbildīgo nebūs - amatus laicīgi pametuši, iestāsies noilgums - tauta segs no savas aldziņas.Nelieši.
Atbildes uz "jautājums eklasei" - Aicinām iepazīties ar komentāru sadaļas lietošanas noteikumiem.
Veselības ministra Gunta Belēviča birojs: Veselības ministra biroja vadītāja Inga Štāle
Jautājums eklasei 11.03.2015. 09:17:47
Kur palika tie pāris komenti par I.Štāli un Veselības ministrijas biroju? Kāds rakstīja (atzīšos godīgi - tas nebija mans koments), ka Štāle aptinusi vai ietinusi, īsti neatceros, veselības ministru savos pinekļos un tagad esot Veselības ministrijas biroja vadītāja un vēl otrs koments : vai tik neesot saistīta jau jaunos "pinekļos" saistībā ar slimnīcas būvniecību. E-klasei jautājums: kas tur tāds bija, ka izdzēsāt? Patiešām smieklīgi! Laikam kāds palūdza izdzēst. Ja godīgi, es par to nu jau vairs nebrīnītos.
Kāpēc L.Lapsu neievēlēt par galveno Latvijas prokuroru? Šajā vienotības caurspīdīgumā neko neredzam, bet L.Lapsa visu pierāda.
Pievienojos 11.03.2015. 08:14:08
Ak, Dievs, šie uzvārdi!!! Pilnīgi riebjas tās sejas atcerēties, kad semināros gudri runāja. PaldiesLato Lapsam par dokumenta publikāciju Pietiek.LV
Ko darītu saimnieks ar tādiem kalpiem? Tā arī rīkoties ar šiem Latvijas naudas izsķērdētājiem!
Izlasīju to rakstu. Neviens neuzņemas atbildību. Atbildība jāuzņemas jums Straujuma,kāda tur kundze, IZM ministriem un ierēdņiem Vaļņu ielā, VIDA-m, Knabam, DP, Saeimas aizsardzības birojam. Jūs visi jāliekat cietumā, līdz apstākļu noskaidrošanai. Darbinieki jūsu vietā būs.
Lai tagad visi ministrijā pastrādā par minimālo algu. Arī ministre. Lai pamēģina, tad varbūt sapratīs labāk tos skolotājus kas n-tos gadus ir pazemoti, kamēr IZM dzīvo cepuri kuldami un drāž miljonus.
Uztaisi kodolbumbu. Visas LV ministrijas sadzirdēs, bet IZM iebāzīs galvu smiltīs. Paprasīs-vai ir CCCR kvalitātes zīme?
Nekas nav taisnīgi. Skolotāji ir vergi. Uz mūsu pleciem maitu bars. Prometejam iekšas knābāja maitas putni, bet mums IZM, pašvaldības.
...I.Štāle darba uzdevumu izpildi nodevusi E.Martinsonam, kurš to deleģējis R.Kārkliņam.....un gali ūdenī :D
Es arī izlasīju 11.03.2015. 00:16:55
wow, dikti garš raksts!!! Ak, Dievs, šie uzvārdi!!! Pilnīgi riebjas tās sejas atcerēties, kad semināros gudri runāja. Tagad varētu ar jēlām olām nomētāt. Piedodiet, bet es arī strādāju pilnu slodzi un ne paralēlklasēs, man algas likme ir 420 eiro uz papīra, tai pašā laikā minimālā alga ir 360 eiro. Vai tiešām tas ir taisnīgi??? Kopēju šo, lai palasa tauta, ja nu iepriekšējā komentētāja rakstītais secen pagājis. Portālā PIETIEK.COM var izlasīt pilnu dienesta pārbaudes ziņojumu - ar visiem uzvārdiem, datumiem un summām "Kurš notrallināja "SKOLAS.LV" projekta miljonus: pilns dienesta pārbaudes ziņojums"
te arī šis tas. Tā kā adresi nevar iekopēt, tad punkta vietā mēģināšu ierakstīt PUNKTS. Var būt var saprast, httpKOLS//titaniaPUNKTSsaeimaPUNKTSlv/LIVS12/saeimalivs_lmpPUNKTSnsf/0/a158e001e5444196c2257dfe005398b0/$FILE/31.PDF
Tāpat viss noklusīs un nekas nenotiks. Kā vienmēr Latvijā...gribēja kā labāk, bet sanāca kā vienmēr :D ...un naudiņas skolotājiem kā nav, tā nav un nebūs... Kāpēc ministrijās saņem 2000 eiro "uz rokas", bet skolotājam tikmēr tikai 420 eiro uz papīra...Vismaz daudzās lauku skolās tā ir. Varbūt ministrijā pietiktu, ja saņemtu ne vairāk kā 1200 eiro uz rokas...neba viņi tur IZM strādā vairāk kā ikdienas skolotājs. Es domāju slodze pret slodzi.
Es mepaslinkoju, izlasīju tos uzvārdus - viss zieds.
Interesanti, cik lielu naudas summu IZM ierēdņu "klāsteris" ir spējīgs uzsūkt, jeb nopludināt "smiltīs"? Pagaidām salīdzinājumā ar Satiksmes ministrijas potenciālu tādi "siekalnieki" vien ir, ... kas tas ir priekš bagātās Latvijas 3 miljoni...
IZM mājas lapā 10.03.2015. ir papildināta (beidzot atjaunota!) informācija biežāk uzdoto jautājumu sadaļā par pedagogu atalgojuma jauno modeli. Kas nezina - IZM.GOV.LV -> PEDAGOGIEM -> Vispārizglītojošo skolu pedagogu darba samaksas jaunā modeļa projekts-> Biežāk uzdotie jautājumi
lasītpratējiem 10.03.2015. 16:04:52
Portālā PIETIEK.COM var izlasīt pilnu dienesta pārbaudes ziņojumu - ar visiem uzvārdiem, datumiem un summām "Kurš notrallināja "SKOLAS.LV" projekta miljonus: pilns dienesta pārbaudes ziņojums"
Nu bet cik ilgi vēl valsts šādi reaģēs uz ČP visādiem?! Nu ja neizdodas, tad atzīstiet kā pieauguši cilvēki!! Nevis trīs gadus slēpiet un tad mēģiniet nobēdzināt.
nevienam tas portāls nav vajadzīgs.
Tas, ka saka, ka meklē atbildīgo vai kaut kur vēršas, vēl nenozīmē PILNĪGI neko. Tāpat beigās nevienu nesodīs.
Vismaz mēģinās kādu atbildīgo rast!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.