Lietotājvārds
Parole
Skolotāja bez numura 01.06.2015. 22:09:51
Tāpēc arī ir viss tik stulbi, ka tādas duras raksta.
Atdodiet krīzē atņemtos-50%.Ar iztikas minimumu uz papīra par slodzi nevar izdzīvot! KAS FINANŠU MINISTRIJAI VĒL JĀSKAIDRO! LAI ATDOTU PARĀDU VAJAG JAUNU MODELI..UN VĒL NEZIN KO ??!!
Esmu turpat 25gadi skolotājs un skaidri pasaku ,ka pie visa vainīga vecāku vienaldzība!Naudas sods ārstē visas kaites!
Alga jāpalielina nekavējoties!Tā ,kas ir pašreiz ir neadekvāta realitātei, izdzīvošanai.Samaksāt dzīvokli,ēst ,braukt uz skolu-maksāt ceļanaudu!
Izstrādātais modelis ir labs. Skolēnu skaits samazinās.Algu atšķirības starp pedagogiem lielas. Mums patīk klaigāt, ka slikti. Daļa pieradusi, ka Ķīļa laikā ieviestais princips - nauda seko skolēnam ir ļoti izdevīgs. PĀRĒJIE NEPROTAM VAI NEGRIBAM IEDZIĻINĀTIES, KLAIGĀJM, BET NEZINĀM PAR KO. Visu cieņu Papules kundzei un viņas komandai. Skolotāji, uzdosim sev jautājumu, kāpēc FINANŠU ministrija projektu neatbalsta.
Visu atlikt līdz nākošajām Saeimas vēlēšanām. 0 variants.
Pilnīgi piekrītu LIZDAi. Biedrs.
Nedomāju, ka Talisa Maegyr ar vārdu misionāri, pie tam, labi - dubultā atalgoti misionāri, domāja parastos skolotājus! Mums taču ir "iespējamā" misija.... ar no malas sagrābstītiem cilvēciņiem, kas neatbild par skolēna rezultātiem eksāmenos, bet saņem divkāršu algu!!! Un tā 2 gadus. Pēc viņiem - kaut ūdens plūdi! Tieši tādas ir arī IZM un LIZDA.
Cien. Talisa Maegyr! Atvaino, bet gribu iebilst! Nedomāju, ka tie, kuri nav skolotāji, ir tumsoņi. Doma ir par to, ka valstī nav kaut kas kārtībā. Vairums skolotāju tomēr ir studējuši 5+2 gadus, ikkadu apmeklējuši kursus, klausījušies, mācījušies... Rezultātā saņem par 10, 20 euro vairāk nekā apkpēja skolā, kura nav ne centu (laika un naudas ziņā) ieguldījusi savā izglītībā. (Protams, ir arī cita veida apkopējas- ar augstāko izglītību, bet tas ir cits stāsts.) Jā, viņa arī ir cilvēks un tiesīga dzīvot cilvēciskos apstākļos. Nezinu, bet nešķiet, ka šī sistēma ir godīga. :(
Kas notiek mūsu valstī? Cik ilgi valdība domā pazemot skolotājus? VAI SKOLOTĀJAM, AIZEJOT ATVAĻINĀJUMĀ. NEVAJADZĒTU ZINĀT AR KO VIŅŠ VAR RĒĶINĀTIES RUDENĪ??? Mūs kārtējo reizi apčakarēja!!! 1.Sabiedrība nepārtraukti klausīdamies ziņās par skolotāju algām ir pārliecināta ka skolotājiem jau tagad augstas algas. 2.Jauns modelis nav pieņemts un nez vai tuvākajos gados būs. 3.Arodbiedrība kārtējo reizi it kā atbalta skolotājus, bet streiku eksāmenu laikā nepieļaij. 4.SKOLOTĀJI PALIEK AR SAVIEM 400 eiro UZ PAPĪRA. Punkts.
Nu lūk, atkal kaut ko atliekam , atkal jāpagaida utt. Streikot un viss, 1.septembrī skolas neatvērt!!!
Finanšu ministrijai paldies! IZM jādomā ar prātu, nedrīkst bezatbildīgi nojaukt sistēmu. Protams, pārmaiņas nepieciešamas, bet pamatotas, līdz galam izsvērtas ar SVID analīzi pierādītas un pamatotas ne vienkārši tāpēc, ka kādam - Papules k-dzei. tā gribas "Sīkums 6%, ieguvums 70%..."
Talisa Maegyr 21.05.2015. 15:57:11
----> xxx - Kā tad par velti! Ir taču mums misionāri, kas strādā par teju dubultu algu, salīdzinājumā ar tumsonīgajiem un atpalikušajiem nemisionāriem. :D
Ha, ha, ha!!! Visu laiku LIZDA tikai padevīgi smaidīja un centās kungiem izpatikt, pēkšņi sāk kusli iebilst. Ak jā, 23. maijā taču kongress, bailes, ka nosviedīs no siltajiem amatiem liekēžus?! Tur tas SUNC aprakts!
Lizdai taču arī ēst gribas. Un jo paklausīgāki būs, jo labāk baros... Skolotāji? Tā taču misija. Par misionāra darbu tak nemaksā.
TAK NEPĀRVĒLIET to LIZDu! 21.05.2015. 15:01:25
Tūlīt vēlēšanas. LŪDZU, ievēliet jaunus, aktīvus vadītājus LIZDAi. Vai stājieties ārā! Es jau labu laiku izstājos. Domāju par individu'\alu piketu.
Finanšu ministrijai paldies! IZM jādomā ar prātu, nedrīkst bezatbildīgi nojaukt sistēmu. Protams, pārmaiņas nepieciešamas, bet pamatotas, līdz galam izsvērtas ar SVID analīzi pierādītas un pamatotas ne vienkārši tāpēc, ka kādam - Papules k-dzei. tā gribas "Sīkums 6%, ieguvums 70%..."
Protams, nav labs. Bet kur ir LIZDAs ieteikumi, aicinājumi, atbalsts skolotājiem? Nekā, čuššš. Par streiku pat nepīkst, lai gan rudenī bija tāda runa, ja modelis neatbildīs skolotāju interesēm. Nu, neatbilst. Un ko nu? Varbūt vienīgi ieteiks aiziet padziedāt "Bēdu manu", kā jau nez kuro reizi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.