Lietotājvārds
Parole
AFS Latvija 21.01.2015. 19:52:36
Kārli, laiks pieteikties nemaz nav tik ilgs
AFS Latvija 21.01.2015. 16:37:23
Rū, taisnība, ka programmas maksas ir tādas, kādas tās ir, lai segtu visus izdevumus, kas saistās ar ceļa izdevumiem, apdrošināšanu, programmas uzturēšanu, nometnes u.tml. Tāpēc AFS Latvija meklē iespējas piedāvāt vismaz šādas stipendijas, lai atvieglotu vecāku iespēju nosūtīt bērnus šajā programmā.
O, jā! Gads Itālijā man noderētu. B)
Es jau sapratu, ka daļēja stipendija, bet laikam ne tik ļoti daļēja.
Nuuuu jā... Iepazinos plašāk ar visu to aprakstu, šķiet patiešām superīgi, bet parastam cilvēkam tas nav izdarāms.... sanāk, ka vecākiem ir jāmaksā arī vairāki tūkstoši par to. :(
AFS Latvija 21.01.2015. 15:15:54
Rū, tas arī var izvērstieās supeīgi - no cilvēka paša atkarīgs. Ja ir sīkāka interese par kādu konkrētu valsti vai arī tam, uz kurām mums šobrīd pieejamas stipendijas, sīkāka info www.afs.lv Antra, paldies par Jūsu komentāru. Pieredzes gads ārvalstīs noteikti ir rūpīgi jāapdomā, lai nenāktos vēlāk nožēlot mācību dēļ. Protams, vissarežģītāk varētu būt apmaiņā doties 12.klasē, kad tiešām ir visi gala eksāmeni. Bet mūsu pieredze rāda, ka, mācoties ārvalstīs, savu 10.vai 11.klases gadu, skolēniem pārsvarā problēmas nerodas. Pieejas ir dažādas, un tās ir skolēna, viņa ģimenes un skolas lēmums. Ir jaunieši, kas dodas apmaiņā un, atgriežoties iedzen prombūtnē iekavēto. Un ir arī tādi, kas apzināti nolemj, piemēram, 10. klasi Latvijā palikt "uz otru gadu". Tiem, kas to uzskata par zemē nomestu gadu, iesakām aprunāties ar skolēniem, kas bijuši apmaiņā. Viens gads ierastā vidē, savā skolā un valstī pieredzes un intensitātes ziņā noteikti nav salīdzināms ar tādu pašu laika periodu ārvalstīs.
Kā pieredze - jā. Vasarai superīga iespēja jaunajiem. BET tas taču ir skolas laikā - vesels gads! 100% neapgūs to, kas vidusskolā jāapgūst, lai sagatavotos eksāmeniem. Gan jau tāds pats pieredzes - izklaides brauciens kā Erasmus.
Jopcik, izklausās super. Gribu uz visām valstīm

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.