Lietotājvārds
Parole
Vai tiešām Latvijai vajadzīgi cilvēki ar akadēmisko izglītību, kam maģistra darbu rakstījis kāds cits? Vai dzīvoju19.gadsimtā?!?
Nevajag atkal moralizēt!!! Nav vairs 19gs. kad studentiem un skolēniem skalu gaismā bija laiks un piespiedi 23/24 sēdēt un rakstīt (ar roku) bībeles biezuma rakstus! Tagad ir palīgi, palīgmateriāli un citas lietas!!!!!!!!!
Diemžēl - Klāvam 22.10.2014. 09:29:56
Tas ir Jūsu un tikai Jūsu naivajās interesēs.
Ai, ku žēl. Es personīgi būtu laimīga, ja kaut nedaudz censtos samazināt plaģiātismu... Bet kā interesēs gan tas ir? Augstskolu interesēs tas noteikti nav, citādāk tur 100% kaut ko darītu! Augstskolām taču ir izdevīgi, lai studentiem ir viegli pabeigt studijas, lai pēc iespējas vairāk sutdentu iestājas, samaksā un arī pabeidz skolu. Ja tas sagādās lielu piepūli, tik daudzi nemaz neiestāsies,kur nu vēl beigs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.