Lietotājvārds
Parole
neskatīsimies pēc ''trenuškām'', bet pēc gudrām galvām...
Enia Špakovska no Rīgas Igauņu pamatskolas 7.klases,
Foto ar bērniem redzēju jau sociālajā tīklā. Tur apskatīju tuvāk un es priecājos, ka skolēni iesaistās šādos konkursos. Kaut gan ir viens fakts, kuru man laikam nesaprast - kā var pie valsts prezidenta aiziet ciemos treniņbiksēs un kedās?!?!?! Es ļoti atvainojos, bet vai tiešām vecāki nav mācījuši kā jāģērbjas?! Ir pasākumu uz kuriem var iet treniņbiksēs un ir tādi uz kuriem jāiet maksimāli zolīdi. Negribās ticēt, ka šim bērnam mājās nav piemērota svētku apģērba!
Patiess prieks!
Marga @ak shii liekuliiba 10.11.2016. 11:52:13
Protams, ļoti žēl, ka esat tik nelaimīgs cilvēks, bet nu visi tā patiešām nebdomā. Ir cilvēki (un diezgan daudz), kuri jūtas laimīgi ar sevi un dzīvojot šajā valstī. Prieks un laime tomēr ir iekšējas lietas, ko beigu beigās var ietekmēt vien pats. :) Tur izzagšana, deputāti un birokrātija neko nevarēs mainīt. Veiksmi jums un novēlu saskatīt arī ko labu katrā dienā. :)
Paldies par labojumu, Daniela! Mums sūtītajā informācijā bija ieviesta kļūda, ko izlabojām. Apsveicam ar panākumiem!
ak shii liekuliiba 10.11.2016. 11:01:03
Sen viss izzagts un sabrucis, bet kaa neveelas, taa neveelas to saskatiit. Peec 10 gadiem sie jauniesi buus valsti pametusi. Atveriet reiz acis. Par kaadu patriotismu juus te vispasr runaajat...veemiens naak..
Patiesi priecājos par radošiem, ar sirdi Latvijā, gudriem skolēniem! Lai nezūd patriotiskās jūtas ar gadiem! Lai tās vairojas, darot labus darbus!
Konkursa dalībniece 10.11.2016. 10:37:21
Es esmu Dagdas vidusskolas 10. klases skolniece. Laikam pārpratuma pēc mans vārds un uzvārds tika uzrakstīts vīriešu dzimtē. Es esmu Daniela Čapķeviča.
Patīkams pārsteigums - redz, kā, lielākie patrioti, labākie uzrunu teicēji Latvijai nav tikai Jāņi un Pēteri, bet mēdz būt arī Igori un Romāni. Par to patiess prieks - lai arvien biežāk šīs barjeras tiktu nojauktas un mēs saprastu, ka nu jau visi esam viena nācija, visi vēlamies vienu un visi šodien svinam vienus svētkus. :)
Malači! Cerams, varēs redzēt TV arī viņu uzrunas, jo klāt teātrī jau būs tikai neliela daļa cilvēku.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.