Lietotājvārds
Parole
priecājos, ka vismaz kāds cenšas veikt tāda veida aptaujas.
3.klases skolēni pilnībā nereaģē uz skolotāja aizrādījumu,met skolotājam ar papīra lidmašīnu , uz kuras sarakstīti rupji,necenzēti vārdi,kas veltīti skolotājam,kurš reāli māca šajā klasē.Kādas skolotājam tiesības?Nekādas,bet bērniem...Visas,tikai pienākuma mācīties un klausīties nav.
biju lieciniece sarunai vecāks ,b;erns ,2 skolotāji un direktors,kur 3,klases bērns mammas klātbūtnē atļāvās kliegt uz skolotājiem un direktori,nemaz jau nerunājot par cieņas pilnu uzrunu jūs.Mamma pat neapsauca.Nu kur vēl tālāk.
jāsāk ar to,vai bērns vai pusaudzis nesāk savas pārspīlētās tiesības izmantot pret vecākiem vai skolotājiem! Protams tajās organizācijās strādājošie arī grib ēst un reizēm viņi paši tiek uztaisīti pa klauniem no bērna puses ar savām tiesībām.
Kāpēc tikai no 5. klases? Bērnudārzos un 1.-4. klasē vardarbības nav?
Vai kādam tā aptauja vispār veras vaļā? Man rādās, ka ir slēgta.
Nēšķiet ka runa iet tikai par skolu, bet anketu nevaru atvērt, saka ka aptauja noslēgusies?
iepriekšējai 15.09.2015. 11:53:44
Kas tur infantils? Katrai organizācijai taču jāpastāv ar savu jēgu, nevis jāsaņem ziedojumi un lai vēl kāds darītu viņu darbu? Varbūt vienkārši neeesmu gana iepazinies ar Papardes zieda darbību.
varētu kāds arī papētīt vardarbības izplatību pret skolotājiem, ļoti interesē rezultāti
komentētājam par papardes ziedu 15.09.2015. 11:37:20
Diemžēl nospiedu nepareizo taustiņu.,man tavs konentārs nevis patīk,bet šķiet vienkārši infantils
Es tiešām lepojos ar šo tiesībsargu, kuram beidzot ir dūša kaut ko mainīt un aizstāvēt bērnu tiesības. Gan fiziskā,gan emocionālā vardarbība vēl aizvien tiek nepiedodami akceptēta skolās, pat no pedagogu puses nereti bērni tiek baidīti un pazemoti.kāda nākotne var būt valstij, kurā neciena bērnus?
Stulbenis. Skolu atceras no saviem skolas gadiem. Ražojam kropļus.
Vai tas nav Papardes u.c. darba lauks?
Pirmais tiesībsargs, kura darbību patiešām var pamanīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.