Lietotājvārds
Parole
Skaisti! bet kur pazuda piens no skolām? Vai atbalstm Latvijas preci un augošās paaudzes veselību? Pienu dzēra arī vidusskolēni...
Nesaprotu, kāpēc viss ir tikai sīkajiem. Tā jau viņiem ir bezmaksas pusdienas, ko viņi nemaz neapēd! 7.-9. nekādus augļus un dārzeņus neēd- mētājas ar tiem un labāk rij bulciņas. Atdodiet tak veselīgo vidusskolai, kas saprot labas lietas!!!
Apbēdinātā 23.10.2014. 19:17:11
Patiešām, un kāpēc tad vidusskolēniem nepienākas šīs veselīgās paciņas? Es būtu ļoti laimīga par tādu iespēju un ja kāds neēstu būtu gatava apēst kaut 3 tādas paziņas. :))
Un kāpēc vidusskolēniem netiek piedāvāti augļi un dārzeņi?
Ļoti labi! Vajag mums vairāk koncentrēties uz psihokinētiku, tā kā, Padomju Laikos. Dārzeņi un augļi atver vaļā čakras un uzlabo energokinētisko emociju lauku, kas, ir ļoti svarīgi, it īpaši maziem bērniem, kad tie ir apdraudēti ar radiāciju un citiem starojumiem no modernajām tehnoloģijām. Šausmas, kādus vien draņķus mēs atļaujam izmantot mūsu bērniem..
Nekādu ieguvumu! Piemēram, pamatskolai, sākot ar 4.klasi, Rīgas Kultūru vidusskolā skolas augli nedod, kaut gan tieši vecumā no 11-14 gadiem (varbūt pat diapozons ir lielāks) bērniem ir lielāka tieksme pret neveselīgu uzturu un skolā dotās pusdienas arī maksā no 4.klases, bet bieži vien pamatskolas skolēni tiek diskriminēti un pusdienās dod mazāk nekā sākumskolniekiem, kuri var cepuri kuldami cūkāties ar ēdienu, galu galā skola apmaksā.
mums tik aboli un burkaani agraak tika piedaavaati. kaapeec saka, ka favoriiti tie bijushi?
Atkal sanjems tikai siikie, vai arii direktors vispaar busi nobeedzinaas sev...
mammucis to diemžēl 23.10.2014. 11:38:54
Priecājies, vismaz pašai būs kāds vitamīns vēderā, ja reiz bērnam neiemācīji ēst augļus un dārzeņus. Dažiem viss slikti - valdība slikta, ārā laiks draņķīgs, nekas nepadodas u.t.t. 100 dažādi iemesli. Ieteiktu nepirkt našķus, tad ēdīs visu - gan augļus, gan dārzeņus.. badā jau nedzīvos...
Mūsu skolā jau pāris gadus bērniem dod ābolus vai burkānus par brīvu.
Ļoti jauka ziņa! Tagad varēšu būt droša, ka bērniem skolā tik tiešām katru dienu pienākas kas veselīgs. Es uzskatu, ka tas ir daudz, un mums būtu jābūt pateicīgiem par to, nevis jāmeklē, kur piekasīties. Vajag pašiem mācīt savus bērnus, ka augļi un dārzeņi - tas ir labāk par čipšiem un picu. Tad arī ēdīs.
es jau varu iedomāties, ka mans puika tos ķirbjus un žāvētos burkānu neēdīs... Pēc tam varēšu atrast sačokurojušos somā... Vai labākajā gadījumā - pati apēst varēšu.
Atkal atrod, ko kritizēt! :D Neesot daudz! Dienā 100 gramu vitamīnu, turklāt labas kvalitātes, mazajiem bērniem - tas ir lieliski! Paldies liels! :) :) :)
Forši! 100 gramu gan nav nekas daudz, bet vienalga jauki!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.