Lietotājvārds
Parole
Mieru, mieru.. tikai mieru 15.09.2015. 16:35:04
Primārais tagad ir izveidot kārtīgu latvisku musulmaņu valsti. Kad tas tiks padarīts, tad arī domāsim vai kādam vēl bērnudārzs nepieciešams. Mūsu valdības prioritāte - Allahs.
riikoties??? 15.09.2015. 13:06:28
Kuru tas interesee? Visi pa kaktiem noliidushi...kas es viena esmu ciiniitaaja? Man ir tik daudz paziistamu vecaaku,kuri to vien dara kaa pukst.bet luuk lai muti atveertu un uzriikotu kaadu skandaalu- tur luuk mutes ciet visiem...tad ko var panaakt viens cilveeks? NEKO !
Dusmas nāk! Ja jau visiem škiet, ka ir tāds bezcers, vai jums patiešām tas nerūp?? Labāk uzreiz norakt un VISPĀR par to nerunāt?! Takš runājiet tad arī paši, izmantojiet savas balsis! Protestējiet! RĪkojieties! Ar šādu attieksmi nekad nepieņems jums apmierinošus likumus.
Zemē nomests un pa tukšo atsēdēts laiks! Kaut kā jau jāimitē tā lielā strādāšana... :-)))))))))
Pateiks, ka nebija izdevīgi un viss. Skaidri redzams, ka nevienam neinteresē bērni un jaunās ģimenes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.