Lietotājvārds
Parole
Viens no maniem bērniem mācās Āgenskalna sākuskolā. Skola laba, ne tikai vācu valodas dēļ. Un man ir, ar ko salīdzināt. Nav brīnums, ka vecāki tur rindā stāv, lai savus bērnus iekšā dabūtu.
Manam "bērnam" būs drīz jau 30, bet izskatās, ka nekas nav mainījies. Tikai - tagad pērk deklarācijas, tolaik "deva ķepā" direktoram. Es toreiz biju šokēta, jo nesen biju pārcēlusies no laukiem uz Rīgu, manā lauku skoliņā ņēma katru, bet Rīgā man 3 izvēlētajās skolās "parādīja durvis", līdz beidzot "pratos". Ja jau ir pieprasījums pēc franču un vācu valodas, vajadzētu mainīt mācību saturu, iekļaujot šīs valodas tāda priekšmeta, piemēram, ētikas vietā, kurš ir pilnīgi nevajadzīgs priekšmets.
Tikko izskatīja plānu, ka bērniem obligāti būs jāuzsāk skola no 6 gadiem, tagad jau 6-gadniekus atgrūž?!
Galvenais ir savlaicīgi nopirkt bērnam deklarāciju izvēlētās skolas mikrorajonā un var dzīvot mierīgu prātu!! Es nesaprotu, kāpēc tādā specializētā skolā kā Àgenskalna sàkumskola ir mirkrorajons? Kāpēc daļai vecāku IR TIESĪBAS izvēlēties savam bērnam VÃCU valodu, bet 99% nav šādas iespējas?
Galvenais ir savlaicīgi nopirkt bērnam deklarāciju izvēlētās skolas mikrorajonā un var dzīvot mierīgu prātu!! Es nesaprotu, kāpēc tādā specializētā skolā kā Franču licejs ir mirkrorajons? Kāpēc daļai vecāku IR TIESĪBAS izvēlēties savam bērnam franču valodu, bet 99% nav šādas iespējas?
Kaspars @dubults neplīst 20.02.2017. 09:55:42
Kāda jēga?! Tas ir dubults darbs, turklāt resursu tērēšana. Lai arī ir rēķini, kas tāpat pienāk abos veidos. Es būtu tikai par elektronisko, lieka papīra-koku tērēšana.
dubults neplist 20.02.2017. 09:53:03
man personīgi patiktu, ja visus dokumentus ierēdņi dublētu - sūtītu pa pastu, bet pienāktu arī elektroniski.
Viss tiek arvien vairāk elektronizēts - tas labi, ērtībai palīdz.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.