Lietotājvārds
Parole
kaut kas pazīstams 21.03.2015. 15:17:31
Skolas uehniskais nodrošinājums! Es arī nesu savu atskaņotāju no mājām! Un ne tikai....
Ja tā, kam neticu, tad atvainojos. Latviešu val. mani neskar. Tur spiegs vēl nēesmu bijis.
Mums valstelee visi tik gudri,ka viens otram pa rinkji dod veerteet un paarbaudiit...tikai palasiet,kaa tas izskataas no malas. Nozheelojams liimenis. Teelo paargudros,bet pashi nejeedz savus pienaakumus pildiit. Atradushies veerteetaaji. Kauns!
Bet,ja kljuudas kaut kur sataisiitu pashi skoleeni tiiri tehniski,tad gan shie dabuutu truukties,vai ne? Tad tu buutu pirmais,kursh visus nomeetaatu ar akmenjiem..ja skolotaaji sataisa ziepes,tad viss ir Ok. Taa? Driikst ne par ko neatbildeet? Ak taa...mees tak Lv dziivojam,nu protams...
Lasu komentārus un priecājos - visi tik gudri, ka ..... Nesaprotu, kāpēc mums Latvijā tomēr neveicas, ja tik daudz gudru cilvēku, kam pat no attāluma viss 100% skaidrs.
tev varbūt stundas notiek šajā nedēļā, bet citās skolā 12.kl. skolēni kārto CE latv. valodā, matemātikā. šausmīga slodzes nedēļa
Kas tad vainīgs, ja ne intervētājs? kau ko neizdarīja, kā vajadzēja. zinām tās vecās skolotājas, kuras neprot strādāt ar tehniku jaunāko. viņas prot tikai nosodīt inovācijas, ka tās bērnus traumē.
VISC dod ierakstus klausīties vēl citam vērtētājam no cita rajona/pilsētas.Rezultātā abu speciālistu vērtējumi tiek likti kopā un izrēķināts vidējais.Ja ir lielas atšķirības starp abiem vērtētājiem,klausās vēl trešais. neviens vairāk tos diskus neklausās visc. ko ieliek vērtētājs, tas arī paliek. no pieredzes
Zuti aizver 20.03.2015. 01:02:58
Aizver muti stulbeni. Nākamnedēļ LV 12.kl. pavasara brīvdienas. No p--- gala nokriti.
Starp citu, šajā nedēļā šiem skolēniem notiek stundas tad, kad nenotiek eksāmens. Ceturtdiena un piektdiena ir pilnas skolas dienas. Nevajag noniecināt.
Instrukcijas citreiz nedarbojas. Savulaik jauniešu runas prasme tika ierakstīta magnetofona lentā. Magnetolai nebija laicīgi iztīrīta galviņa. Pēdējos skolēnus slikti dzirdēja, bet galviņu tīrīt nedrīkstēja. Vainīgs bija parasts vates gabals un lētais odekolons. Eksāmena laikā nedrīkst pārtraukt ierakstu. Tāda bija instrukcija. Skolā nav vīriešu tehniķu. Sievietes gudras, bet ne visās lietās. Dagdā varēja būt sliktas kvalitātes disks. Tā arī var būt. Vēl. Es biju novērotājs krievu val. eksāmenā. Uz simfoniskā diska direktors bija uzlicis otro disku. Es ar skolēniem 15minūtes klausijos simfonisko mūziku . Beigās pieprasīju eksāmena priekšsēdētāju-direktoru, jo eksāmena vadītāja mani nelaida klāt pie atskaņotāja. Tas konstatēja divus diskus. Atskaņoja apakšējo. Novērotāji ir vajadzīgi. Ko saka Dagdas novērotāja?
Pusstundu pirms eksāmena sākuma ir jāveic kontrolieraksts,kurā jāpasaka 000,eksāmena nosaukums un datums.Šo ierakstu mūsu skolā uzreiz pārbauda direktora vietniece informātikas jautājumos.Viņa arī angļu valodas skolotājām parāda un paskaidro,kā ierakstīšana veicama,brīdina par iespējamām sekām kļūdu gadījumos.Visu eksāmena laiku viņa atrodas savā kabinetā skolā un nepieciešamības gadījumā vienmēr ir gatava palīdzēt.Nesaprotu,kā šāda kļūme varēja gadīties Dagdas vidusskolā.Vai tad pirms eksāmena netika veikts kontrolieraksts?Kas attiecas uz jauniešiem,kuri ir ar mieru kārtot mutisko daļu vēlreiz,varu teikt,ka piespiest to darīt skolas vadība viņus nevar,jo vērtējumu viņi ir jau saņēmuši un tas ir ierakstīts protokolā,kurš nosūtīts uz VISC.Problēmas var rasties tajā gadījumā,ja kāds skolēns nav apmierināts ar vērtējumu un iesniedz apelāciju.Protams,viena skolotāja vērtējums būs subjektīvs,tāpēc VISC dod ierakstus klausīties vēl citam vērtētājam no cita rajona/pilsētas.Rezultātā abu speciālistu vērtējumi tiek likti kopā un izrēķināts vidējais.Ja ir lielas atšķirības starp abiem vērtētājiem,klausās vēl trešais.
Varbūt, eksāmenu pārliekot, būs krietni labāki rezultāti, jo vienreiz jau tas ir darīts. Galu gala vinnētāji izrādīsies bērni! Lai izdodas!
% un kaut kas 19.03.2015. 16:27:49
Pilnīgi piekrītu par centralizētajiem eksāmeniem. Arī šodien krievu val. nevajadzēja tik filozofiskus tekstus. Dagdai nav ko pārmest. Tehnoloģijas bieži pieviļ. Uztraucas skolēni, bet skolotāji arī uztraucas. VISI ESAM STRESĀ. Cilvēki esam.
Tiem, kuri nav izbaudījuši eksāmenu, vēlos pateikt- kārtot mutisko eksāmenu ir vissmagāk, jo pārlabot neko nevar. Turklāt sēdēt skolā līdz vēlam vakaram, lai nrunātu pēdējam arī nav viegli. Kas sākumā runā vēl smagāk, tadēļ, tie, kas no skolas neko nesaprot, lai nekomentē. ir jāņem vērā arī stress, un tas, ka pārkartojot var iznākt arī sliktāk nekā sākumā.
Ja šāds gadījums būtu noticis pirms gadiem 20, neviens 100 gadus neiedomātos skolotāju vainot. :) Tehniska kļūda punkts. Lai skolēni runā vēlreiz. Neauklētos, ka nabaga bērniņiem pavasara brīvlaikā vēl liekas 30 min skolai jāvelta.
Kurš teica, ka skolotāja vainīga? Kurš? Kā nav neērti brukt virsū nepazīstamam skolotājam? rakstā nevienā vietā nav teikts, ka skolotāja vainīga!! Tikai kas jauns.lv ielika riebīgu virsrakstu, kuru turklāt viņi nav pierādījši. Šeit nevienā vietā skolotāja nav vainota, tādēļ, lūdzu, nedariet to arī jūs, ja neesiet stāvējis klāt.
..kā tu to vari zināt? Piedod atvaino, maniem bērniem varbūt tieši angļu valodā visgrūtāk iet! Eksāmeni rada milzu stresu, ja kāds ir jāpārliek tikai tādēļ vien, ka skolotāja neprot apieties ar mp3, PAR KO VISPĀR var runāt?
Klau, tā nav nekāda matemātikas eksāmena rakstiskā daļa! :) Tas ir tikai angļu valodas eksāmens, turklāt mutiskā daļa! Es domāju, skolēni arī par to tik traki nepārdzīvo!:)
Nekas traks 19.03.2015. 13:26:45
Kam negadās.
Nekas traks, tehniska kļūda -man šorīt modinātājs nenozvanīja nu un kas?
Nabaga skolēni!!!!! ://

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.