Lietotājvārds
Parole
Bedigi ir tas, ka mammas netiek stradat , jo jastav garas rindas. Un visu tik klape ciet! Ja nav omes, liec to bernu kur gribu, un sekojosi-dzivo no ka gribi!
Un tagad uzraktiet, cik BD ir aizklapeti ciet. Sekojozi- parejiem ir ksut kur japaliek...ta ka beidziet te dezinformeet un blefot.
Patrīcija @laila 22.03.2016. 09:52:36
Ja parēķina, tad, nē, domāju, ka tas nav tik daudz aizbraukušo cilvēku dēļ, bet gan krīzes gadu dēļ. Krīzes laikā dzima mazāk bērnu bet bērnudārzu statistika to izjuta tika pēc dažiem gadiem, kad viņiem bija pienācis laiks doties uz bērnudārzu. :)
Desmit gadu laikā varbūt arī palielinājies stipri, bet pēdējo divu gadu laikā - mīnus tūkstotis. :( Pieņemu, ka tas dēļ daudziem izbraukušajiem... Bēdīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.