Lietotājvārds
Parole
Pilnībā piekrītu Mintam. + Gribu piebilst, ka mēs visi esam saistīti, ir dumji tik ļoti nodalīt, kas ir labs, jo radies kādā iekšējā struktūrā, un kas ir slikts, kas radies ārējā struktūrā (valstī, zemē, kultūrā). Pilnīgi nekas nav radies atrauti, pats no sevis.
Ahhh, kā mani fascinē šitie asd un līdzīgie. :D Ka tik kaut ko nolikt! Varbūt Ziemassvētkus, Lieldienas, māmiņdienu, sieviešu dienu arī nesvinam, jo tos nav izdomājuši konkrēti latvieši? Dzimšanas dienas un vārda dienas arī nekādā ziņā, o arī tas nenāk konkrēti un tikai no mūsu senčiem - pagāniem latviešiem. Nu come ooooon, tā ir absolūta tumsonības un negatīvisma manifestācija! Kāda mārrutka pēc būtu jānoliedz kaut kas tikai tādēļ, ka tas nāk no ļaunajām ārzemēm? Saņememies, neesam tik ļoti iekšā negatīvajā!
Mums ir arī Mārtiņi un Miķeļi, un citi rudens svētki, arī ar maskām. Kāda iksa pēc jāsvin kaut kādi importētie šausmeņu svētki? Vai tikai tas viss labs, kas ir citiem, bet pašu - nekā? Vai vienkārši nezināšana? Vienu brīdi atpakaļ te visi tā brēca, nu tā brēca par kristīgajām tradīcijām. Kur tad šīs ir tais helovīnos?
Protams! Mūsu ciemā visi mazie un puslīdz mazie staigā apkārt! Turklāt piedomā pie tā kārtīgi, ko un kā darīs, ko vilks utt/ :) ļoti jauki rudens brīvlaika svētki!
Vai tad kāds vēl svin to Helovīnu?
Bērniem lielie prieki, ka brīvlaiks iekrīt hellovīnos..:)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.