Lietotājvārds
Parole
Vakarskolā ir tādas pašas prasības, kā dienas skolām, jo eksāmeni jākārto tādi paši, standarti jāievēro tādi paši. Jebkurā skolā var mācīties un var laist muļķi traucējot citiem strādāt (īpaši pamatskolas klasēs), ja vien jaunietis pats to vēlas. Katram ir iespēja atrast sev piemērotāko skolu un neķengāties par to, kura piemērota citiem.
SKOLOTĀJIEM ALGAS PIEAUGUMU
Rīgā 5 vakarskolas- 8.,9., 18.,14. un vakara ģimnāzija. uz pamatskolu- 7.,8.,9.kl. atnāk no citām skolām izmestie, kas nespēj vai negrib parastajā skolā- resp. zems un negribošs kontingents, arī paprasts rupjš...Sajās vakarskolās pedagogi ar ar lielāku pacietību un piezemētām prasībām izvelk šos jauniešus. Tā kā labi vērtēju šīs skolas, jo lielajās masu skolās ar viņiemneviens necimperlējas, no viņiem cenšas atbrīvoties.
agrāk, kad gāju uz vakarsk. CE eksāmeniem, sastapos tur ar zemu līmeni, bet mūsdienu trauksmainajā ikdiena, protams, tur iekļūst arī labi skolēni, kas nevar alļauties tālmācības pakalpojumus
Tas laikam ir visprecīzāk. Vissliktākajā skolā tomēr var mācīties un labi mācīties, tāpat kā vislabākajā skolā var nemācīties. Un galarezultātā neko arī neiemācīties.
Vakarskolās un arī dienas skolās ir tā, ka, ja skolēns MĀCĀS, tad arī arī rezultāti.
Esmu strādājusi vakarskolā, neko sliktu nevaru teikt, viņi tāpat kārto tā paša līmeņa eksāmenus vidusskolu un nokārto
Nu neviens mani nepārliecinās, ka vakarskola ir konkurētspējīga izglītības iestāde. Personīgi zinu un pazīstu daļu vakarskolas audzēkņus, gan viņu dzīves veidu, gan zināšanu līmeni, bet "skola absolvēta sekmīgi". Kādēļ mūsdienās, nevis pēckara gados, cilvēks nespēj mācīties pilna laika vidusskolā vai profesionālajā skolā, bet 16 gadīgajam sliņķim un bastotājam būtu nepieciešama vakarskola. .. Nu nav tas normāli. Neiet runa par pieaugušajiem cilvēkiem, par cilvēkiem ar ģimenēm utt.
Beidzot sāk novērtēt! Vakarsskolu beidzu sen, bet vienmēr atceros ar labu vārdu. Tagad pati strādāju vakarskolā. Skolēni nāk ar prieku uz skolu- skolā nav pārmērīgas prasības, visi vienādi. Un par brīnumu- skolēni no kuriem atbrīvojas dienas skolas, izsaka lielu pateicibu skolotājiem, jo beidzot viņus novērtē un iedrošina mācīties, paslavē, viņi jūtas kā savā vidē. Skolēni arī piedalās olimpiādēs, tiek budzēta grupās, var skolā ierasties ar saviem bērniem...
Vakarskolas ne tikai var, bet arī iedod. Nesekmīgos skolēnus, kas semestrī pirms eksāmeniem ir atsijāti no dienas skolām, vakarskolas nereti sagatavo, izmantojot individuālu pieeju un metodes, veiksmīgi eksāmeniem. Un dienas skolu skolotāji nereti to arī atzīst, ka viņi ir spējīgi strādāt tikai ar sekmīgajiem, tiem, kas ir vidējā līmenī vai uz augšu. Tiem, kam ir kādas problēmas, praktiski nav izredžu.
Mūsdienās ir jā. tas no padomju laikiem saglabājies, ka vakarenes ir tikai neveiskminiekiem. Mūsdienās vairs nav tādas pareizās vai nepareizās skolas. Katrs izvēlas sev piemērotāko. Kādam vakarskolas var iedot daudz vairāk laba nekā klasiskā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.