Lietotājvārds
Parole
Tikai , ja man ir 5 kontaktstundas, tad arī labojot un gatavojoties paiet vismaz 5 stundas, kur tad vēl pildot sociālā darbinieka un citas f-jas, lielos papīru kalnus!
Komentārs ehhhh! Saki godīgi ! Vai tu strādātu par 420eur uz papīra par slodzi! Tu esi no tiem gudrajiem ,kas tikai haltūrē par 1000eur. Kā tu saki,ka esi starp 14%, kas daudz saņem.14% DISKRIMINĒ 86%,Jādara tā ,ka alga mēnesī 1000eur kā ehhh,savādāk ehhhhhhh uz darbu nenāks,arī pārējiem 86%.Visiem sešas kontaktstundas dienā+atbalsts. Visiem ,kas skauž skolotājus- iesaku mācīties par skolotājiem.Tad ,kad vecākiem jānāk atskaitīties ,tad neviens nenāk un nenāk uz klases sapulcēm,bet par skolotāju algām gudri runātāji.Ar katru gadu skolotāja darbs paliek grūtāks,bīstamāks,gan morāli ,gan fiziski.Jāpalielina vecāku atbildība!.Ehhh droši vien strādā kādā elitārā skolā kur pieklājība ir saprotama norma.Atbrauciet uz kādu provinces skolu,tad kad jūs kāds sīkais aizsūtīs tāaaaaaalu,tad teiksiet armija pat bomžus iemāca pie miskastes sveicināt vienam otru!Esmu no tiem fanātiķiem ,kas Latvijas skolās strādājis par 42;53;65;70;78;99;120.....380Ls kalvīša laikā.Tāpēc man būtu tiesības halturistiem oponēt!!!!
Učenei steidzīgi jāaprecās,steidzīgi jāsakārto vērtību skala.Tā strādājot var vecmeitās palikt! Ja tik učene ir viņa!
HA,HA! 1:1 pamatīgi dabūjis pa kājstarpi no Ehhh un no učenes.Tagad stagnāts kretīniskais klusē.LAIKAM domā mainīt ,vai jau nomainījis segvārdu!Atceros savus darba gadus ,kad skolā stundas bija arī sestdienās.Bija dienas ,kad bija astoņas stundas un tagad es varu pateikt ,ka robeža varētu būt septiņas,jo tālāk jau visi ieskaitot učeni guļ !! Sapņos redzot 10,11,12 stundu!! UN ALGA TAD bija par pusotru slodzi un darbu sestdienā 53Ls uz rokas.Un tagad turpinam vergot par 420eur uz papīra. Jaunajā modelī saprotu 29 kontakt stundas nedēļā robeža. 29:5gandrīz 6st. dienā.Normāli,skolnieki neļauj aizmigt un līdz darb dienas beigām vēl kādu burtnīcu izlabot un datorizēt atzīmes un piezīmes.Mājās atnākot var ar mīļajiem normāli parunāt.Bet jāprasa normālu samaksu par stundu.Uz rokas 800eur kā igauņiem tas būtu 800:25st.(jo visiem jau neiznāks 29st.)=JĀSĀK SAVU DARBU CIENĪT+22% PAR atbalstu skolēnam.
Bruno, man alga ir 420 eur UZ PAPĪRA PAR SLODZI!!! APTUVENI PAR 100 EUR ATŠĶIRĀS...;D
whisky teacher > no učenes 28.02.2015. 19:25:00
1.- vai nu tu pārspīlē procesu; 2.- vai tu esi Kaza, kurai patīk vergot; 3.- dzer tēju pēc darba, būs veselīgāk/ bet kopējās tendences diemžēl raksturīgas..
Bet celtnieki ēkai bija ..... . Ēkas celtnecību un uzraudzību .... .
Lietuvā ir arī Maxima!
Lietuvā - ap 12 kontaktstundām nedēļā, ped. slodze - 17 stundas. Un ko mūsējie no tādas shēmas atpaliek??? Lai ņem piemēru!!! (Taču tas nav izdevīgi - skolotāji var kļūt bagāti, dzīvot pilnvērtīgāk.) Nē, skrien nezin kur, funktierē nezin ko! Ka tik nodzīt skolotājus kā vecus zirgus, sarīdīt ar citas profesijas pārstāvjiem, uzsverot mazās algas, mudinot streikot utt. Tad vēl visādi dokumenti, kvalitātes pierādīšana u.c. Kā kauna nav?! Nu nav gan. Domā tik, kā, it kā pieliekot algu, to samazināt. Tā no malas tas izskatās.
PSRS armijā dienējušais 28.02.2015. 12:04:40
Komentētājs 1:1 uzskata savus 2, varbūt 3 dzīves gadus, ko pavadījis krievu armijā par tik nozīmīgiem, ka ar tiem var mērīt cilvēkus? Atvaino, tad Tev nav viss kārtībā smadzenēs, Tu esi nožēlojams pamuļķis, kas dzīvo pagātnē.
skolotāja Latvijā 28.02.2015. 11:01:02
...prieks par lietuviešu kolēģiem :)
no učenes 1:1 27.02.2015. 20:45:08
nezinu kā kolēģis vai kolēģe, bet mana diena - 8.stundas līdz 15.15, tad konsultācijas stunda līdz 16.15. Tad kafija un pačurāšanas pauze. tad - burtnīcu kaudzes, parasti divas, ap 2 stundakm no manas dzīves, mēdz būt arī 3 stundas....18.30. tad ceļš mājās.....neskaitām.... aptuveni 20.00 esmu pie datora, uzdevumu veidošana , darba lapu veidošana, uz mājām paņemtā labošana(strādāju vidusskolā, bez 100-200 vārdiem uzd. nav) līdz 1.00...........saskaiti 1:1!!!!!! pIEKRĪTU KOLĒĢIM!!!!
Veltījums Ehhhhhh!Tu esi melis! TU NESTRĀDĀ 12st. DIENĀ.!Nosauc sevi un savu skolu,lai mēs varam pārbaudīt,bet es nešaubos ,ka Tu armijā nebijušais dunduks saņem 1000eur. mēnesī!!!Es saku ,ka kvalitāte ir 21st nedēļā!!Cilvēks normāls nevar skolā strādāt 12-16st.dienā!!!!!!!!Hitlers tevi par reiha muļķošanu izvestu tepat pagalmā un publiski nošautu-ĀMEN!!TU esi šī gadsimta izglītības sistēmas anomālija.!!Tad tu guli tikai 24-16-astoņas stundas.??Tā,ka tu armijā nēesi bijis piena puika, puņķa tapa TAD no nepilngadīgajiem atbilde nav jāsaņem!!!
Taisnība! Eksistēsim!?
Mīļie kolēģi, trakie mani!!!! Esmu no tiem 14%, kuri daudz strādā, vairāk kā vajag, ir daudz mācījusies, reizes 4, un saņem virs 1000 ""uz papīra"' algu. Darba diena 12-16 stundas . Zinu, tādu ir daudz. Reforma man atņem daudz, galvenais, iespēju pelnīt, lai DZĪVOTU......... Dažiem no mums, 19%, būs tagad vieglāk, tas labi. Taču vidējā tendence ir skaidra - palielina slodzi, alga vidēji būs mazāka........ Kā tiks sadalītas tās iespējamās 12 stundas no 2. un 3. bloka???? (22+11%) Vidēji par tām 36 stundām mums būs 650 uz rokas........un ja gribam vairāk, ja gribam ne tikai maksāt komunālos un paēst, bet arī iet pie ārstiem un apģērbties (teātri, grāmatas un.c. lietas nebūs), TĀ VISA MUMS NEBŪS. Nav arī tagad, nebūs rīt. KO DARĪSIM?????? STREIKS JEB ATLŪGUMS..... un JEB te lietots apzināti.
es to algas 27.02.2015. 19:01:00
Mīļais, mīlā Algas!!! Šis raidījuma parādīja arī skolotāju slodzi......vakar 16 stundas, aizvakar 14. šodien piektdiena. normāli, kā Jums, 8.
Man kā vecākam ir ļoti liels prieks, ka manu bērnu darbus labo šāds skolotājs, kā literaturka. Ja jūtat, ka nevarat būt laba skolotāja, tad meklējat citu darbu. Ja valstī pieliks algu tikai skolotājiem, tad Jūs skolotāji varēsit mācīt viens otru. Pateicoties mazam atalgojumam no valsts aizbrauc ģimenes, līdz ar to paliek arī mazāk skolēni. Varbūt mums valstī vajag tikai skolotājus,likvidējam VP, VUGD, slimnīcas, armiju ari mums nevajag, jo mums ir skolotajs. Skolotaji beidziet būt nekaunīgi. Visos darbos ir izdegšanas sindroms.
literaturka 27.02.2015. 17:55:19
Latvijā skolotājs tiek izdzīts kā darba zirgs! Šajos 20 gados esmu sapratusi tikai to, ka mēs s(ū)..slikti strādājam, dzeram tik kafiju, stundās guļam ... rezultātu nekādu, tāpēc jāceļ kvalitāte ... skolotājs ir misija ... utt. Beigu beigās man vēl jāpierāda, ka patiešām esmu izdzenams zirgs - jāiegūst kvalitāte, lai pie garšiem dabūtu vēl dažus klāt... Un man jābūt bezgala laimīgai, ka MAN IR DARBS. Tikai kāpēc man ir sajūta, ka esmu nostrādājusies kā zirgs. Man taču vajadzētu starot, būt laimīgai, apgarotai, novērtētai, sabiedrības ieredzētai utt. Nu ja, kā tad nodzītus zirgus taču aizved uz kautuvi! Tad nu tur arī satiekamies. Bērni man šad tad uzprasa - ko tik nejauka? Kā lai esmu jauka, ka jūtos kā zirgs! Viņi mani saprot. Bet, vai bērniem tas vispār būtu jāzina, vai viņi ir to pelnījuši. VAI MŪSU UN JŪSU BĒRNI IR PELNĪJUŠI SKOLOTĀJUS KĀ IZDZENAMUS ZIRGUS? Tādas nu man pēc šodienas pārdomas. Iešu palabot bērnu domrakstus, Jūs pat nevarat iedomāties, par ko viņi raksta!
no leišmales 27.02.2015. 17:18:57
Lietuvā nav tik daudz miljonāru, kas nāk no "valsts aparāta" un "aparātā" strādājošajiem nav tik kliedzošas algas un 3 atvaļinājumi gadā ....!
"Aizliegtais paņēmiens" parādija skolotāju algas.
Vai tiešām mēs ļausim, lai skolotājam uzliek 28 kontaktstundas 1 slodzei? Lietuviešiem sanāk, ka pie kontaktstundām nāk klāt 33 % ((17-12.7)/17), mums plāno pielikt 22% ((36-28)/36=22%) Igauņiem uz 35 stundu darba nedēļu ir 18-21 kontakstunda at karībā no mācību priekšmeta.
mums slodze 21 kontaktstunda, viņiem 17?
Nu, par to izdienas pensiju vēl, kā saka, zvirbuļi strīdas. Izskatās gan, ka normālam skolotājam pateiks - gaidi ar maisu. Un, ja nu tomēr - vai ragaviņām pietiks, ko uz mežu braukt?
Strādāt Rīgas skolā līdz 65 gadiem, būt modernai, zinošai, interesantai, radošai, enerģiskai un vēl seksīgai- neiespējamā misija, ko no mums sagaida sabiedrība. Uz priekšu, kolēģi, un mēs apsteigsim Lietuvu un Igauniju!
Izdienas pensija 225 eiro mēnesī - tas ir vairāk ne kā skarbi, Rīgā nepietiek komunālajiem maksājumiem. Par pārtiku, transportu un medicīnas pakalpojumiem var aizmirst! Latvijā likuprojekts speciālo, sporta un pirsskolas izglītības skolotājiem paredz : "Izdienas pensiju piešķir 80 procentu apmērā no personas mēneša vidējās darba samaksas" (titania.saeima.lv)
Algas pieaugums, protams viņiem ir bez mūsu iluzioniskā-pinokio brīnumu zemes moduļa, kura galvenais uzdevums ir nevis padarīt skolotāju dzīvi vieglāku, bet vēl grūtāku un algu zemāku.
Arī skolotāja 27.02.2015. 10:24:19
Manā uztverē 30 gadu stāžs skolā ir maksimālais - jau krietni pirms tam parādās izdegšanas sindroms. Protams, ir izņēmumi, bet manuprāt skolotāju pensionēšanās vecums varētu 55 gadi un nekādas izdienas pensijas nebūtu vajadzīgas. Lai nav tā, ka no skolas nes ārā ar kājām pa priekšu.
Laba ideja par pensionēšanos 5 gadus ātrāk. Varbūt arī mūsu arodbiedrībai pienāktu laiks par to domā, ja jau mūsu strādājošo pedagogu vidējais vecumsir tik liels... Iesaku pievienot pie kopējām prasībām arī šo.
SVARĪGĀKAIS - Lituvā 12,7 kontaktstundas nedēļā 27.02.2015. 10:05:26
Šobrīd skolotājiem Lietuvā ir vidēji 12,7 kontaktstundas nedēļā, bet kopējā pedagoģiskā slodze ir vidēji 17 stundas. Skolotāja faktiskā vidējā bruto darba samaksa ir 519 eiro, t.i. - nepilni 406 eiro uz rokas.
Precizēsim- vidēji lietuvieši saņem 400 eiro par 12, 7 stundām nedēļā! Salīdzinām- cik stundas jāstrādā mums, lai saņemtu 400 eiro uz rokas?
Ja iedziļinās, nav jau nemaz nekas īpašs - 50 eiro galu galā. Kopumā algas arī pilnīgi noteikti nav lielākas kā LV - paskat, uz rokas vidēji 400 - 500 eiro.
Kas teica, ka pa priekšu? Algas ir samērā līdzīgas, un izdienas pensija arī drīz būs.
Es saprastu, ja Igaunijā būtu kādi bonusi vai lielākas algas, tas nebūtu brīnums. Bet, ja Lietuva sāk skriet pa priekšu, tas jau ir signāls (kā Dons teiktu).
Riktīgs lietuvietis pie tāfeles.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.