Lietotājvārds
Parole
Dēlam bērni arī dzimuši? Ja sieva ir. Viņš nav z--------
Viņa atdeva Abreni Krievijai. Dāvana uz 9.maiju. Viņa bija savā vietā, bet tu idiot savā vietā. Sakritība? 5.kolonna. Kā sikspārne aizlidoja uz Krieviju. Neviens Baltijas valstu prezidents tā nepazemojās.
Visu cieņu, Vaira! 03.03.2015. 16:21:00
Man kauns par šiem pēdējiem komentāriem! Vaira, atvainojos jums viņu vietā! Lai vairāk būtu tādu sieviešu kā Jūs! Jūs bijāt savā vietā, savā laikā. Paldies par veikumu Latvijas labā!
kaut kāda liela sāpe, bet īsti nav saprotama par ko??? Izrādās Vaira vainīga pie 2.pasaules kara šausmām?? Wou, kas par inteliģenci spraucas laukā no katras tavas šūnas :)
jā Gunita, bet vai no manis 03.03.2015. 03:48:55
Tagad spiedīsi vai ieņemsi?
Kanādas Daina ar puķaino kleitu, neaizmirsti atvainoties vēl arī tiem, kuri tavas ģimenes dēļ nepamatoti tika izsūtīti uz TA un Sibīriju 1941.g. un 1949.g. . Citus nebija ko sūtīt. Bagātie samaksāja un bija prom no Latvijas. Atvainojies tagadējiem jauniešiem, lai viņi nebūtu tik gļēvi kā tu un tava ģimene. Atvainojies un tinies prom no Latvijas. Dzīvokli atstāj skolotājiem. Vismaz kursu laikā būs kur nakšņot. Esi prātīga tante.
Un vēl. Pirms Leģionāru dienas, atvainojies visiem tiem, kuri palīdzēja tev tikt ārpus Latvijas kurā saimniekoja divi okupanti. Tas ir tavs pienākums. Ja ne, nu ja ne. Nerādies televīzijās, nerunā pa radio. Neapkauno tos, kuri cīnījās par Latvijas brīvību un tādām žurkām ļāva izbraukt no šīs okupētās teritorijas. Turi tad muti visos gadalaikos, kamēr nēesi atvainojusies. Atvainojies mirušo zaldātu ģimenēm. Materiāli tu tās nenodrošināsi, jo esi eksprezidente-0. Pati mantu un godu sagrābāji, bet cieņu esi zaudējusi. Uzraksti patiesu stāstu par savu tēvu un māti. Centies tā, lai no pētniekiem nenāktu tavas lielās ēnas puses. Bet viņas būs par taviem vecākiem. Esi Vairiņ godīga. Pati ar vīru kā uz mieta uzmauktie Rietumeiropas karaļi un karalienes. Godīgumu ------- ---------.
Vecās miesas jāierobežo! Visās nozarēs. Neskumsti pēc Māra. Savu esi izdarījusi. Atskaities Kanādas slepenajiem dienestiem. NATO aprobežoji kopā ar ASV. Brauc uz ASV ! Latvijā nēesi vajadzīga. Pa kuriem ceļiem aizbrauci, pa tiem pašiem kraties atpakaļ no Latvijas. Nodevēja.
Viņi nodeva 2 valstīm NATO valstis. VDK un Mossad. Laba shēma. Abi tautas tradīciju mīlētāji. Vaira Kanādā varēja krāt, bet Čaklais(kurš tika adoptēts latviešu ģimenē), bet bija ebrejs. Laikam kopā sanāk Putins. Skaisti sanāk arī ar G. Ulmaņa(kā sevi sauc) uzvārdu? Bet pie tā strādā jau ................. .
Varnas Agrim 03.03.2015. 01:03:36
Varbūt tici, ka pret mūsu valsti viņa ir ,,tautas preze"? Čekistes purns. Tādu varētu parādīt ,,Septiņpadsmit pavasara mirkļos". Laba aktrise. Bet vīrs Kanādā strādāja militārajā jomā. Ko ebrejs Māris Čaklais tur regulāri piebraukāja? Nauda tā. VDK deva. Kā Čaklais dabūja vīzas uz Kanādu? Vairākas reizes. Ģimenes draugs. Abi tauriņus ķerstīja Kanādā? Vecais Freibergs ņēmās ar slepenām shēmām, bet Vaira tauriņus ķersta ar Māri? Vajadzēja mirt. Daudz zināja. Nāca PSRS FID. Kā viņš Kanādā Vairai esot teicis-..,,tu būsi Latvijas prezidente.....". Un tag kļuva arī.
Ja vienīgais vecis skolotājs pasniedz skolotājai puķes skolā ,tad to var uzskatīt par diskrimināciju!Akcents ,ka tu esi sieviete! Kārtējā tēma ,lai novērstu uzmanību no naudas un streika -verdzības izglītibas sistēmā .
Tā ta paliks stāvoklī arī tagad. Laba politiķe, bet nepieskaitāma māte un sieva. Trimda samaitāja? Varbūt Māris Čaklais??? Putinam esot bijis draugs. Tā tauta runā. Kur Freibergs Kanādā strādāja? Tauta visādi runā par jūsu ģimenes draugu PSRS laikos.
Talisa Maegyr 02.03.2015. 18:18:29
Vaira Vīķe - Freiberga ir iedvesmojošs piemērs tam, ka izcilība profesijā, karjera un politiskā darbība nebūt nenozīmē sievišķības un ģimeniskuma zaudēšanu(kā to nereti mums grib iestāstīt).
Latvijā vēl nekas tāds nav pieredzēts, jo sievietes nekad nav diskriminētas. No kurienes tāda informācija? Tagad pat likums atļauj bērna kopšanas atvaļinājumā iet vīrietim.
iepriekšējam komentāram 02.03.2015. 13:31:39
Haha, izcili! Vai tas ir no šīs pašas diskusijas šodien?
"Man bieži jautāja, kā ir būt sievietei prezidentei. Diemžēl nevaru salīdzināt, neesmu bijusi vīrietis prezidents." VVF atkal spoža. #EYD2015
Vai tu patiešām arī to domā nopietni: Freiberga bērnus taisīja pa jokam? :D Žēlīgs Dievs, manuprāt, viņa ir izvcila māte. "Par spīti" jāsaprot pārnestā nozīmē. Visai pasaulei gribējās pierādīt to, ka veiksmīgu bērnu audzināšanu var SAVIENOT ar veikmsīgu karjeru. Un viņai tas arī izvevās.
bēdīgi to Maija 02.03.2015. 13:23:13
Jā, gan jau pa jokam, bet katrā jokā ir daļa patiesības:) Bērni tak bija īsti, nevis joku ;)
Es viņu centos cienīt LĪDZ tam brīdim. Mūsdienu Eiropā kaut kādu domāt, uzskatīt un vēl skaļi pateikt, turklāt PREZIDENTAM. :) Nu, atvainojiet. Man ir vienkārši kauns viņa vietā.
atbilde---> zxcv 02.03.2015. 13:20:50
Domāju, Bērziņš nekādā grāvī nav iebraucis. Cienu viņu, ka atļāvās izteikt drosmīgu viedokli pret homoseksuālisma propagandu, un arī izteikumā par tiesnesēm nebija diskriminācijas. To vienkārši GRIBĒJA saskatīt!!!
Es domāju, ka tas tā bišku pa jokam domāts. :) Tas "par spīti". Galvenais jau doma - viņas to vēlējās un izdarīja.
Bēdīgi- palikt stāvolī kādam "par spīti"...
Patiešām prieks par mūsu eksprezidenti. Tiešām inteliģents, erudīts cilvēks un sieviete, kas daudz paveikusi mūsu visu labā. Pilnīgi piekrītu viņai par sievietēm.Lai viņai veselība!
Nez, vai tā tikai sakritība, vai kā, bet Freiberga šādu pozitīvi feministisku viedokli pauž tieši tad, kad Bērziņš kārtējo reizi iebrauc grāvī, netīšām ierādot sieviešu vietu pie plīts. :) :) Atceramies kaut vai pēdējos izteikumus par sievietēm - tiesnesēm...
Piekrītu, tiešit tāpēc gribētos, lai viņa vairāk izsakās par Ukrainas - Krievijas situāciju.
Paldies. Eksprezidentes kundze vienmēr (!) ir pratusi iedvesmot tautu. Atrast pareizos vārdus. Šoreiz - sievietes. Paldies!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.