Lietotājvārds
Parole
Skolas augli labprāt saņemtu arī vidusskolēni! :) Varbūt der to apsvērt un ieviest arī vecāko klašu skolēniem.
tos, kurus sākumskolas bērni neapēd dodiet vidusskolēniem, viņi vairs nav dumji, bet ēst grib!
Diemžeļ pašmāju ābolus bērni neēd, mūsu āboli nav garšīgi, bet laikam jau citus nedrīkst dot.
Bieži vien paņem augļu paciņu, bet burkāni sakābuši/āboli rūgti. Nu nez
dārzenīši 28.02.2015. 21:23:32
Mums tikai āboli. Varētu būt arī burkāni, kaut kas daudzveidīgāks. Bet vienalga- prieks!
Un cik tīri ir tie āboli?Vai bērni rokas arī mazgā pirms to veselīgo augļu ēšanas?
Kas mētājas, kur mētājas? Rīgā noteikti nemētājas. Burkānu un ābolu spaiņi tiek izēsti līdz pēdējam. It sevišķi jau burkānus visi iecienījuši. Ja arī kādam āboli apnikuši, tad pārēji, kuriem nav apnikuši, apēd ar gardu muti.
...ka šāda programma ir un būs!Manējie kraukšķina,ka šņakst vien,kā garausīši.Prieks i mazajiem,i lielajiem! ATBALSTAM!
No pieredzes - ja neapēd uzreiz, apēd nākamajā dienā, jo āboli tiek doti trīs reizes nedēļā un tiem nekas dažu dienu laikā nenotiek. Un ir skolēns, kurš ēd arī divus trīs, jo mājās diemžēl ir trūcīgi ar ēdamo. Paldies par šo programmu! Atbalstīsim labās lietas!
Neesmu klases audzinātāja, bet šī ir lieka līdzekļu izšķiešana ! Dzērvenes u.c. mētājas pa gaiteņiem, sab. transporta pieturās. Ejot pa gaiteni uz stundu, jāuzmanās neuzkāpt uz slīdošo auglīti ar papēdīti--lidosi ! Tajā pašā laikā skolas ēdnīcā ( kafejnīcā ) tirgo uz nebēdu visu, ko reklamē kā neveselīgu ! Tad kāda šai programmai nozīme ??? Vēlreiz rakstu---bums, lieka līdzekļu izšķiešana !
Tāravas Anniņa 27.02.2015. 15:00:27
Vai tad vecāki netiek informēti, kur skola iegādājas augļus vai dārzeņus šai programmai? Un kādi inoteikumi ir ZS, kas tos drīkst piegādāt?
Lielā mērā to ēšanu vai neēšanu ietekmē arī vecāki. Atnāk tāda knīpa vai knauķis uz skolu un paziņo - mana mamma teica, ka tie āboli/ burkāni vai kas nu tur ir, nav normālam cilvēkam ēdami, ka tie ir lielveikalā nocenotie. Nu kurš trešklasnieks negrib būt "normāls" ? Un tā tie augļi paliek. Ja audzinātāja aiznes uz klasi, tad tur mētājas, līdz sakalst. Citās klasēs, kur šādu "normālo" nav, arī problēmu īpaši nav, apēd savus un arī to vietā, kuri neēd.
Varbūt kāds neēd. Mums bērni apēd visus (ābolus) - ja ne pusdienās, tad vēlākā pēcpusdienā vai otrā rītā, jo mēs tos ābolus aiznesam uz klasi.
"Skolas auglim" un "Skolas pienam" jāturpinās!!!
Mums ir un bērni ēd. Kas neēd, neviens jau varu nespiež.
Nu, un vai kāds bērns arī patiešām ēd tos dārzeņus un ābolus? Nes samīcītus mājās. Kamēr nebūs konču un čipsu, neviens īsti nenovērtēs.
ir. Un mājās pat neprasa ābolus pirkt bērni.
Vismaz vienai jēdzīgai programmmai būs būt.
Mums par brīvu augļi nav bijuši ne agrāk, ne arī tagad skolās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.