Lietotājvārds
Parole
Man pat bija tāka pat nev paši izlasījuši savas skolas bukletu un neatbildēja uz jautājumiem
Pat tad, ja tevi interesē skolotāja profesija, jāiet studēt kaut kur citur (radniecīgā specialitātē), pēc tam "Iespējamā Misija" ar nepieciešamo sabiedrības un sponsoru (stipendiju u.tml.) atbalstu un augšup pa karjeras kāpnēm skolā! ja iesi studēt pedagoģiju - lūzera nosaukums un sabiedrības (arī skolēnu) neizpratne garantēta!
Nu, kaut ko jau tā uzzināt var. Ideālā variantā. ja ir jau skaidrs, kāda profesija interesē, un tad var tikai ievākt visu nepieciešamo infu no visām skolām - kurā labāk mācīties.
Nu katra skola jau mēģina principā iepārdot sevi. Tādējādi viņu interesēs ir parādīt, jaunietim, kāpēc izvēlēties pie viņiem studēt, nevis atrast cilvēkam piemērotāko. Jo, ļoti iespējams, ka viņam piemērotāka būtu cita profesija, ko piedāvātātajā skolā nevar apgūt. Tādēļ ieteiktu nepaļauties uz stāstīto. Tas ir tirgus. labāk ņemt līdzi vecākus.
Es piekrītu, ka izvēlēties profesiju iespējams vien, sākot to darīt pašam, vai vismaz vērojot, kā to dara citi. Tā izstādē savācot teorētisku info, par pilnas ausis piestāstīt. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.