Lietotājvārds
Parole
Beidzat pazemot skolēnus nu un ka skolēns saslims ar gripu? Pasēdēs mājās nedēļu!
nekā nebija 28.01.2015. 15:02:47
Nu beeeidz - skolēni tak labāk ies ar gripu, masaliņām un cūciņām (reizē) uz skolu, nekā kauut dienu (kur nu vēl nedēļu) ziedos no vasaras mācībām! :D
Ko nozīmē 20% - no 25 nav 5. Un vai visiem gripa? Murgs! 40- 50 % es saprotu. Bet, kad atstrādās, pārslodzes nebūs? Atkal būs slimi ... .
---27. janvāris 27.01.2015. 18:51:34
Tu par ko vispār runā!? Tēma ir par gripas epidēmiju, bet tu te par algām raksti!
Es pagājušo nedēļu slimoju ar gripu. Šonedēļ manā klasē no 16 bija tikai 6 un par karantīnu vispār neviens nedomā - atstrādāt vasarā visiem bail. Bet tas, ka slimie bērni neapgūst jauno vielu ar klasi - uz to visiem ir uzšpļaut, domā, ka pašam vieglāk mācīties! Nu nekā šausmīga tajā karantīnas atstrādāšanā nav - nu pastrādāsim VIENU NEDĒĻU vasarā, zato visi bērni zinās jauno vielu.
Vai Ilūkstē sporta deju sacensibas notiks
....mmmmhm, nemaz nav vieglāk! Mums tas nozīmē, ka algebrā katru vismaz 6 reizes pie tāfeles var izsaukt. --_--
No vienas puses gan, tā ir tieši vieglāk mācīties - ja daudzu nav.
Un jums nepārtrauca mācības? Tas nozīmē, ka gandrīz puse tikai klasē.
Gripa ir izplatījusies pa visas Latvijas skolām , mūsu klasē šodien bija tikai 15 no visiem 26 , tas vairs nav normāli .
27. janvāris 27.01.2015. 13:10:14
Jau kārtējo janvāra nogales dienu veru IZM mājas lapu. Sadaļa BUDŽETS .> AMATPERSONĀM IZMAKSĀTĀ ATLĪDZĪBA un redzu, ka 4 dienas līdz janvāra beigām vēl arvien redzami tikai IZM ierēdņu ienākumi par NOVEMBRI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Kur decembris ar lielajām pirmssvētku prēmijām par "pārsniegtajiem un pārpildītajiem darbiem" it sevišķi lielā ieinteresētība skolotāju algu gremdēšanā un algu skaidrojumu samudžināšanā? IR ko SLĒPT? LIKUMS nosaka, ka ir jāpublicē. Un tas jo īpaši tiks piefiksēts un nodots atklātībā!!!!!!!!!! Vai tiešām savus tūkstošus mēnesī jau kauns rādīt??? Vai varbūt bailes? Skolotājiem tāda ir gada alga, kā daudziem IZM ierēdņiem mēnesī!!!!!!!!!!!!!!
doks teica, ke esot normaala gripa, ne tik traka, kaa citus gadus
Gribas dēļ varēja pārnest Valsts pārbaudes darbus uz vēlāku laiku 3.un 6.klasei.
bail ir tikai vecākiem, bērniem gan jau lielie prieki, ka uz skolu var neiet. :D
Visiem no gripas bail! Šogad īpaši riebīga esot - arī potes laikam strādā sliktāk nekā citus gadus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.