Lietotājvārds
Parole
Vislielākā skolā novērotā vardarbība un skolotāju izturēšanās pret skolniekiem. Nezinu nevienu citu darba vietu, kurā darbinieks (šajā gadījumā skolotājs) drīkst kliegt. Kliegšanu uz bērniem mājas apstākļos jebkura bāriņtiesa novērtētu kā vardarbību, bet skolā - lūdzu! Jā, bērni izved no pacietības, jā ir pietiekami bieži arī kritiski gadījumi, kad ar daži indivīdi kļūst nekontrolējami. Tomēr ikdienas aurošana uz bērniem kopumā nav risinājums. Skolotāji, Jūs katru dienu zaudējat bērni uzticību. Vecākiem mājās jāmāca bērniem izprast Jūsu izturēšanos, paskaidrot, ka TAS NAV NORMĀLI, ka uz Jums kliedz. Vispār stāsti, ko dzirdam mājās dzirdam par Jūsu mācīšanas un audzināšanas metodēm ir drausmīgi....
par šo tēmu 28.01.2015. 23:47:03
Īstenībā skolotājs neko daudz arī nevar ietekmēt. Mēģināju bremzēt viena zēna regulāru vardarbību pret citiem, līdz mielēm melīgu notikumu izklāstu, kam vecāki, bāriņtiesa tic- iesaistīju psihologu, vadību, bāriņtiesu, sasaucu ārkārtas vecāku sapulci. Nevienam neinteresēja notikumu papētīšana, palasot pārējo bērnu paskaidrojumus. Paliku muļķa lomā.Vainīga paliku es un bērns, kurš tika pazemots un kuram dotajā situācijā nodarīja pāri. Piedevām devu iemeslu apliet sevi ar samazgām. Ja tajā brīdī būtu iespēja nomainīt darbu, būtu to darījusi ar nākamo dienu. Laiks pagājis. Audzinu citu klasi. Ja tāda situācija atkārtotos, noteikti vairs necīnītos ar putām uz lūpām, uzrakstītu ziņojumu vadībai, policijai- lai tiek galā.
-0-----mammai 28.01.2015. 15:04:53
Ko, ko darīt!? Īdēt?! Varbūt atver tos materiālus un izlasi sākumā, nevis čīksti! Kas nedarīs, necentīsies, tam arī rezultātu nebūs! Esmu ar tevi, viss izdosies, bet papūlēties vajag!
Padomju laikā vecākus uz skolu sauca tikai par rupju runāšanu ,tagad!? Hokejā par kaušanos noraida abus kaušļus.Tāpēc ,ka pārkāpts likums ,kārtība. Skolā noraida tiesnesi-skolotāju,par to ka mēģināja izsšķirt kaušļus.
Skolā, nauda seko skolniekam, neļauj atbrīvoties no skolniekiem .Ļaundarus sūtīja kādreiz uz specskolām mācīties,kuras tagad likvidētas piesedzoties zem sabiedrības integrācijas lozunga.Bija bijība darīt sliktu.Tagad ļaunos skolniekus var tikai mājapmācībā aizsūtīt.Pēc laiciņa atgriežoties skolā ,lai tiktu mājapmācībā atkal šis skolnieks kādam dara pāri.Skolotājs nopitni riskē ar tādiem ne tikai juridiski ,bet arī ar savu veselību,nemaz nerunājot par nerviem.Skolotāju sabiedrībai jāaizsargā kā policistu -darba laikā policists ar likumu ir neaizskarams.
Par nožēlu jāsaka, ka visas tiesības šobrīd ir varmāku un noziedznieku pusē. Paskatieties video sižetus, kur tiek aizturēti ļaundari - ļaunadru identitāte tiek aizsmērēta, bet policijas darbinieks apskatāms pilnā profilā. Ļaunadru sarakstus un to atrašanās vietas nedrīkst publiskot, jo to aizstāv cilvēktiesības un datu aizsardzības pārstāvji. Par nožēlu jāatzīst, ka Latvijas normatīvie akti tik veicina ļaundaru nesodāmibas un/vai neaizkaramības sajūtu!!! Kamēr valsts reāli nesāks bojāt ļaundaru dzīvi ar normatīvo aktu un represīvo organizāciju pilnveidi - tikmēr cerēt uz ko labāku nevar. Skolotājs apturot skolēna ļaundara rīcību katru reizi riskē ar nopietnām nepatikšanām, ja gadījumā noiet kas greizi un varmāka dabon traumas vai uzsāk tiesu darbus. Šobrīd ir tik viena iespēja, skolas vadībai gādāt, lai varmāka un huligāns viņu skolā nemācītos veicot pamatīgus papīra un organizātoriskos darbus.
Un ko man kaa mammai dariit ja meitas klasee ir varmaakas piekam skolotaaja izliekaas to nemanaa?kad beerni skolotaajai saka ka konkreetais beerns citiem dara paari skolotaajas vieniigaa un slavenaa atbilde ir----UN KO MAN TAGAD DARIIT??? Jaa,vecaakiem pasiem ir jaastraadaa ar saviem beerniem jaamaaca kas ir labi un kas slikti,bet ne jau visi vecaaki to dara.Skumiigi,jo savaa zinaa juutos bezspeeciiga------Suudzeeties??Kam??Daudzi vecaaki aizver acis arii uz to kaa skolotaaja izturaas pret beerniem jo baidaas ko teikt.Baidaas no taa ka skolotaaja UZEEDIISIES uz beernu.Skumiigi...
forši
Tiesībsargs? 27.01.2015. 00:24:48
Vai viņa bērns veiksmīgi beidza vidusskolu? Tiesībsargam jāzina visas skolas, nevis tās kurās viņa bērni mācās-Rīga.
Bābietitim jāpiekāpjas. Tāda vienreiz pat savu bijušo skolotāju ar čigānu džindžalu taisijās sist. Gļēvā marija
Nevienaldzīgā 26.01.2015. 23:03:08
Bet kā rīkoties skolotājam, kuram ik pa laikam kāds/kādi, garām ejot, iesper pa kabineta durvīm tā, ka jāsalecas? Un tā neskaitāmas reizes dienā, jo, lūk, skolotājs ir atļāvies aizrādīt "varonim".
Bet vai viņus var vainot ? Nav jau viņu bērns.
Jā, vecākiem ir drausmīgi. Gribas gan aizstāvēt savējo, gan arī sodīt un pārmācīt, ja viņš citam dara sliktu. Nu, jebkurā gadījumā ir slikti. Bet skolotājam jau nu gan laikam ir vienalga. Galvenais, lai var koncetrēties darbam un lai netraucē stundās." Kaujaties, ja gribat, bet tikai dariet to prom no manām acīm." :(
Ja dara pāri tavam bērnam, tad gribas savējo aizstāvēt, sodīt visu pasauli, kas dara viņam pāri, jo tavējais taču ir mīlestības pilns jēriņš, kurš jāaizsargā! taču... Visgrūtāk, ja saproti, ka tavs bērns ir "varmāka"... neko citu darīt nevari, kā vainot sevi un pārdzīvot. Tas ir šausmīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.