Lietotājvārds
Parole
Uz parastajām videnēm liela daļa dodas, jo nav skaidras vai nekādas vīzijas par nākotni.
Mācības augstskolā par valsts budžeta līdzekļiem ... tikai tiem, kas ir pabeiguši profesionālo mācību. Tātad ir skaidrs, ka konkrētam studentam interesē konkrētā tēma, ka tas nebūs kāds esnezinukogribu meklētājs. Pie tam viņam jau būs ievērojamas priekšzināšanas un tas atvieglos studijas. varētu pat kādu gadiņu no studiju laika noņemt nost... ekonomija.
no prakses varu teikt, ka pašlaik sistēma ir nesakārtota un paver ceļu skolu vadībai izrēķināties ar skolotājiem (noņemot darbu un "atdodot" jauniešus "melnajiem darbiem" uzņēmumos, kur aizmirst skolā mācīto un strādā par zemu samaksu (protams tā nav visur, bet, diemžēl, ir...) Pēc tādas "prakses" jaunietim patika pāriet... Svarīgi, lai darba devēji apzinās, ka jaunietim nepieciešams pārejas periods, nevis peldētnepratēja iemešana dīķī. Darba devējiem būtu ieteikums nevis iet un runāt ar direktoriem, bet tieši ar pedagogiem/darbu vadītājiem skolās (pēc izglītības likuma pedagogs ir PERSONĪGI atbildīgs par metodēm un rezultātu!!!)
Nepiekrītu. Kur tad lai iet puisis, kurš vēlas kļūt par nākamo Mārtiņu Rītiņu? Un pelnīt tūkstošus, strādājot savā Michelin zvaigžņotajā restorānā? Tas tikai viens piemērs.
Uz profenēm tomēr joprojām iet tikai tad, ja nav skaidras vīzijas par nākotni, vai arī tad, ja mērķi nav visai augsti profesionālā līmenī.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.