Lietotājvārds
Parole
Mēs neesam nekādi lopiņi, kurus jau skolā, vēl ļaunāk, bērnudārzā sāks mācīt kā kopoties. Ja atmetīsim ģimenes kā veselas sabiedrības šūnas daļas jēdzienu, jauksim gēnus un iedzīvosimies slimībās, sabiedrība ātri degradēsies un izmirs. Mediķi to var izskaidrot uz organisma šūnu piemēra.
Tūlīt beigšu skolu 16.04.2015. 01:06:08
Jā, mums skolā ir stāstīts par visu to ''netikumisko'' - STS, izsargāšanos un par to, ka ir arī homoseksuāli cilvēki. Manu tikumību tas NEKĀ nav ietekmējis, esmu tikai ieguvusi informāciju un gaidu kādu sevis vērtu puisi. Pēc šīm stundām nelikos gultā ar klasesbiedru, lai visu uzzināto iemēģinātu praksē, kā arī nemainīju savu orientāciju. Deputātes kundzei nevajadzētu būt naivai - ne jau skolas solā cilvēki uzzina par seksu un gejiem, un 21. gadsimta 4.-6. klases skolēniem tas nu galīgi nav nekas jauns. Jaunieši ar seksu tāpat nodarbosies, neatkarīgi no tā vai skolā par to runās vai nē. Tad kāpēc gan kompetents skolotājs nevarētu pastāstīt, kā sevi pasargāt no nevēlamā? Galu galā, daudzās ģimenēs par to nerunā vai arī vecāki nav tik zinoši. Daudz sliktāk būtu tad, ja šīs tēmas netiktu skartas vispār un pusaudzim pirmie iespaidi par seksu būs saistīti ar mazzinošo draugu pieredzi vai kaut kādām ''Greja 50 nokrāsām''. P.S. Vai Saeimā tiešām nav ko darīt?
Visvarenais 15.04.2015. 20:56:59
Un kas tas tāds par ''Papardes ziedu''??? Mācos skolā jau 8.gadus bet tādi pie mums nav bijuši.
Visvarenais 15.04.2015. 20:54:48
Internetu jau nu Viņi nespēs cenzēt! HA
Jaunas grāmatas jau nu nepirks, tad jau laikam iegādāsies uzlīmes uz kurām rakstīts "Fui, neskaties!" un uzlīmēs uz "netikumiskajām" bildītēm un rindkopām.
Nedomāju, ka es neesmu pietiekami tikumiska. Man ir 13 gadi un es eju 7. klasē. Jā, 6. klasē jau tika runāts par "netikumiskām lietām"- STS, viendzimuma attiecības, utt. Nedomāju, ka tas kaut kā nopietni ir ietekmējis manu tikumisko attīstību. Es tikai esmu kļuvusi izglītotāka... Es arī eju uz TJN "Annas-2" nodarbību medicīnu. Vai tas ir mani samaitājis? NĒ! Mēs jau arī tur runājām par visu iepriekšminēto "netikumisko. Vai es tagad esmu kaut kāda baigi perversā? Nē, paldies. Un es ceru ka tu, jā tas kurš lasa šo komentāru, saproti manu viedokli, jo tā domāju ES!
Skaidrs, ka GLBT realizē savus projektus, lai demoralizētu mūsu jaunatni. papardes zieds ir atbalsta organizācija Latvijā. bortščenoki un viņķeles, kauns par viņiem. Paldies, ka mums ir tādi deputāti,kā Jūlija Stepaņenko.
Jau šobrīd "Papardes zieds" skolās izdala rakstā pieminētos materiālus, par dažāda veida viendzimuma attiecību variantiem, klasē neielaižot skolotājus, par atļaujas prasīšanu vecākiem vispār nav runas. Par kādu skolotāju izvēli materiālu pielietošanā šeit tiek runāts Bortaščenoka kungs?
Cilvēks ar VESELU saprātu 15.04.2015. 10:47:56
Stepaņenko kundze - LIELISKI. Izturību, drosmi un neizsīkstošu pacietību cīņā par mūsu nākotni. Daudzi jums piekrīt, bet TIK MAZ IR TĀDU KĀ JŪS, KAS REDZ BŪTISKĀKO PROBLĒMU MŪSU SABIEDRĪBĀ un RUNĀ un RĪKOJAS TUR, KUR VIŅI ATRODAS. Mūsu bērnu tikumība mums ir SVARĪGA.
Tas, kuram sāp smadzenes lasot deputātes spriedelējumus 15.04.2015. 10:11:35
Kauns, ka mani pārstāv šādi cilvēki Saeimā. Kauns. \No otras puses- ir jau kāda daļa sabiedrības, kas viņai piekrīt, tādēļ arī viņa ir Saeimā. Un par šo sabiedrības daļu ir vēl vairāk žēl.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.