Lietotājvārds
Parole
It kā jau tā būtu, bet neviens no ekspertiem jau nepainteresējās, kādas algas līdz šim saņēmuši zemāk novērtēto institūtu darbinieki, tikai prasīja pēc rezultāta - dalības starptautiskās konferencēs, rakstiem citējamos krājumos, bet kas praktiski padarīts, piem., Latvijas kultūras labā, tos jau interesēja mazāk. Bet ar ārkārtīgu pašaizliedzību un iedvesmu strādāt par 260-300 eiro mēnesī ne visai sanāk, lai kaut kā savilktu galus, jāpiestrādā papilddarbos, ko kā attiecīgi cieš pamatdarbs - zinātne. Un uz starptautiskām konferencēm, kā zināms, par brīvu aizbraukt nevar, un ja par tiem 300 eiro vēl pašam jāapmaksā ceļš, viesnīca un dalības maksa, tad maz atrodas varētāju un gribētāju starptautiski uzstāties. Daži labi institūti vēl līdz pat šim pašam brīdim gaida, kad Izglītības ministrija piešķirs fiansējumu 2014. gadam (jā!) un noslēgs līgumu. Tā kā gaidīt lielu atdevi šādā situācijā ir, mazākais, naivi.
Njā, bet, jo vairāk stimulēs jau tā veiksmīgos centrus, jo lielāka atšķirība radīsies... Līdz mazākie centri vispār nevarēs eksistēt, kamēr augstu novērtēti ziedēs un plauks.
Man šķiet, ļoti pareizi - par labu darbu ir arī labāk jāatalgo!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.