Lietotājvārds
Parole
mūžīgā prioritāte 21.03.2015. 17:31:29
Tukša muca tālu skan. Lai ticētu premjeres vārdiem, jānotiek brīnumam!
Kāpēc tagad ne?
gandrīz Dullais Dauka 19.03.2015. 00:55:54
Jau gandrīz 20 gadus dzirdu šo frāzi - "no nākamā gada" . Tā arī sāku to saprast - VIENMĒR no NĀKAMĀ, tas gads, kurš jau atnācis, pārstāj būt "nākamais" . Solītais algu paaugstinājums (precīzāk - atgriešanās pirskrīzes līmenī) ir nesasniedzams kā mūžīgi bēgošais horizonts.
Meklēju darbu, varu tīrīt, daudz, pieredze iegūta klasi kopjot 28 gadus. Māku sīkus remonta darbus, sienu un grīdas krāsošana, tapetes, špaktelēšana. Varu pielikt plauktus, ielikt skapja durvis, mazgāt logus.....rokas trenētas, nēsājot burtnīcas uz un no......... Ir labas iemaņas istabas puķu audzēšanā.........Izglītība augstākā, divi maģistra grādi.
Kamēr makā nekas vairāk neradīsies, tikmēr var bezgalīgi tukši solīt. Pašas alga jau necieš!!!
Nu šī sieviete pilnīgi nemāk runāt,kaut ko putrojās un vispār nevar saparst,ko viņa domā,dara un runā :) Varbūt kaut ko uzrakstīt spēj, bet sabiedrībai ko pateikt galīgi nē,nožēlojami. dreb streso un nekā
prioritātes uz papīra 18.03.2015. 12:13:00
Lūdzu lūdzu atkāpies
Nākamā gada - tātad, no 2016.gada 1.janvāra. Bet šogad? Varētu ieteikt - ierēdņu neprofesionalitātes un nekompetences rezultātā zaudēto līdzekļu atgūšana.
un jau atkal par šo visu sāks runāt vasarā,kad skolotājiem atvaļinājums.Kā vienmēr.Sāksim strādāt un tad atkal ieraudzīsim ciparu ar kuru mūs novērtē.
Ir tāds teiciens - gara mēle pasolot, īsa roka iedodot. Vai tik šis nebūs tas gadījums.
Bērni un izglītība kā prioritātes mums jau ir vairāk kā 20 gadus. Skolotāji cenšas par to cīnīties, bet tas viss tiek nonivelēts līdz algām, skolotāji pazemoti, jo, lūk, viņiem ir netikumīgi vēlēties cilvēcīgi dzīvot nevis veicināt domas par privāto biznesu, bet skolas darbu gan darīt visaugstākajā kvalitātē - kā jau hobiju!
Vai un par cik palielinās algu skolotājiem?
Gribētu no ministres kundzes uzzināt, ko nozīmē, viņasprāt, prioritāte? Tā ir tikai skaņa, ja viņa nesaka konkrētas (eiro vienībās) izmērāmas darbības, ko iesāk, lai uzlabotu izglītību.
Ka tikai tie nebūs tukši vārdi,

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.