Lietotājvārds
Parole
nav svarīgākais notikums dziesmu svētkos,bet gan tā sastāvdaļa.Galvenie ir koncerti,kuriem bērni daudzus gadus ir gatavojušies,izturējuši konkurenci.Gājienam jābūt svētku pirmajā dienā,tad svētku atklāšanai un svētkiem visiem dalībniekiem,tad mēģinājumiem un noslēguma koncertiem.Kāds vēl gājiens,kad svētki jau beigušies(dejotājiem)?
...atvainojusies tām, kuras ir lūgušas... :D :D "ej tu nost" kas par klaju liekulību!!! Tātad, tie kas nav lūguši pieklājības, vai neticības dēļ, pret tiem "pie kājas"?
Ārprāc!!! 24.08.2015. 21:38:17
Vai Seile arī turpmāk izdos rīkojumus, ko daļa skolu pildīs, daļa nē??? Lēmums par gājiena atcelšanu bija nepareizs un Seilei bija jāatkāpjas. Viņas lēmumus acīmredzot nerespektē- ne valsts prezidents, ne citas amtpersonas.
Rīgas birokrāti rullē (PATEICĪBA PAR NEPIEDALĪŠANOS) 24.08.2015. 08:58:02
KA TIK KAUT KAS NENOTIEK - ne jau ar bērniem, bet ar Rīgas izglītības metodiķu u.c. ierēdņu siltajām vietiņām. Galvenais - pildīt rīkojumus, lai cik tie arī stulbi."Trīs vecenītes sēdēja Uz parka soliņa Un savā starpā runāja, Kā aiziet dzīvīte. Teic 70-gadīgā: Hei, māsiņ, paskaties, Man pašas īstie mati vēl Ir saglabājušies. PIEDZIEDĀJUMS: Tpu, tpu, tpu, tpu, pu, tpu, tpu, tpu Kad tik kas nenotiek! (2 reizes) Teic 80-gadīgā: Hei, māsiņ, paskaties, Man pašas īstie zobi vēl Ir saglabājušies. PIEDZIEDĀJUMS: (2 reizes) Teic 90-gadīgā: Nu ko jūs, māsas, lielāties! Man meitas nevainība vēl Ir saglabājusies. PIEDZIEDĀJUMS: (2 reizes)"
Pretīgi! Diez šo 11 pašvaldību vadītāji paši mēdz atvainoties par saviem lēmumiem, kas iedzīvotājiem ir likušies nepareizi vai nepieņemami?
Un kas no tādas atvainošanās? Kas no ūjināšanas?
Rīgas domes PATEICĪBA PAR NEPIEDALĪŠANOS GĀJIENĀ 21.08.2015. 15:59:22
Uzreiz pēc skolēnu dziesmu svētkiem, 13.07.2015., skolā saņēmām Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra PATEICĪBU TIEM, KAS NEPIEDALĪJĀS GĀJIENĀ: "... Īpaši gribu pateikties tiem, kas ievēroja Rīgas darba grupas sanāksmē pieņemto lēmumu nedoties gājienā, un palika mājās. ..." Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra ..... pasākumu koordinatore

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.