Lietotājvārds
Parole
29.janvārim no šovakara 30.01.2015. 00:26:47
Kam , kam, bet tavām uzskaitēm gan sekoju. Visnotaļ paldies, bet kad tā lāde atvērsies. Man liekas- nekad, bet tu cien. turpini. E. Liepiņš teica, ka vajagot tikai rakt. Tev pietiks pacietības? Vēlu pacietību.
Jā . Saklāj gultu, prot ar mēli visādas valodas. Skaisti.
29. janvāris 29.01.2015. 10:10:39
2 dienas līdz janvāra beigām, bet IZM mājas lapā zem sadaļas BUDŽETS -> amatpersonu SAŅEMTAIS ATALGOJUMS vēl arvien ir IZM ierēdņu algas tikai PAR NOVEMBRI!!! It kā svētku māneša decembra ar milzīgajām algām-prēmijām nebūtu bijis. Skolotāji ar 311 eiro algu uz rokas tādas nesaņēma!!!!!!!!!! Ierēdņi IZM, jums tomēr IR KO SLĒPT?!!!? Ja nebūtu nekā slēpjama, jau sen būtu publicētas decembra algas!!! Tik un tā nenoslēpsiet!!!!!! Jo vairāk to mēģināsiet, jo skaļāk izskanēs!!!Gaidām atlikušās 2 dienas janvārī, kā LIKUMS to nosaka!
es laprat naktu macities bet man ir tikai 12
Ja būtu nevajadzīgas un liekas, tad nozares speciālisti taču neatbalstītu to radīšanu?
Ķīļa laikā tak bija tā lielā visu LV studiju programmu izskatīšana - daudzas izrādījās liekas. uz to brīdi tas bija aktuāli. Tagad atkal jau sāk radīt jaunas un nevajadzīgas.
JO valstī rodas pārprodukcija!! Nav vajadzīgas miljons vienādas programmas!
28. janvāris 28.01.2015. 10:24:57
Ir 3 dienas līdz JANVĀRA beigām. Kārtējo dienu atveru IZM mājas lapu, kur likumīgi būtu jābūt publicētām IZM IERĒDŅU saņemtajam atalgojumam par iepriekšējo mēnesi, t.i. DECEMBRI..... Nav. Ir tikai NOVEMBRA aldziņas tūkstošu un vairāku tūkstošu apmerā.... tikai dažiem mazliet zem tūkstoša. Kā viņi, " nabadziņi" , ir izdzīvojuši svētkiem pilno decembri un vēl visu garo pēcsvētku janvāri bez algas???? Par ko IZM ierēdņu simtiem maksā tās tūkstošu algas (referenti, vecākie referenti, speciālisti, vecākie speciālisti), KO VIŅI VISI DARA, ja pat skolotāju algu aprēķinu sistēmu nevar izskaidrot, kur nu vēl normālu izveidot???????????/ Par ko viņiem maksā? Ir saprotams, ka pie tā ir pieraduši skolotāji, sevišķi laukos, kuri saņem 420 UZ PAPĪRA, tātad uz rokas 311 eiro! Nu bet IZM ierēdņi taču nav pieraduši tā dzīvot! Ir aizdomas, ka decembrī tās naudas ir bijušas tik "sālītas" , ka tagad, kad visas paģiras garām, beidzot aptvēruši, ka laikam jau nedrīkst pat atklāt!!!??? Sekoju katru dienu, bet domāju, ka informācija varbūt par'dīsies tikai uz dažām stundām. ŽURNĀLISTI, PASEKOJIET LŪDZU !!!!!
Virsrakstā minētais apgalvojums "MINISTRIJAS IEBILDUMI" liek šaubīties, ka pietiekamais augstākās izglītības piedāvājums minētajā studiju virzienā bija vienīgais. Arī pedagogu sagatavošanas programmu piedāvājums, iespējams, ir pietiekošs, tikai nezin kāpēc pēc medijos publicētajiem datiem no 1700 studiju programmu absolventiem uz skolām strādāt aiziet aptuveni 300. Jācer, ka viesnīcu un restorānu servisa speciālistu sagatavošanas jomā šis procents ir lielāks.
Kādēļ lai izm negribētu atvērt šādu virzienu?
Viesmīlība laikam tagad ir jaunā modes lieta. Šķiet, ir trīs studiju virzieni LV - viesmīlība, uzņēmējdarbība un sociālās zinātnes (PR, komunikācija)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.