Lietotājvārds
Parole
Dalībnieks > ----------- 08.09.2015. 08:08:53
Tas man ir jaunums. Tātad bērni paliek arvien vārgāki. Es pat savos 7 gados varēju nostāvēt kora koncertā, kurš ilga 5h, bez problēmām un nevienam no mana kora nebija nekāda slikta dūša vai kaut kas.
----------- 07.09.2015. 22:44:47
Bērni ( un ne tikai) mēdz ģībt arī 1. septembrī, ja ilgāk jāstāv mierā. Īpaši pēc vasaras. Pati arī skolas laikā esmu ģībusi kora mēģinājumā, ilgāk stāvot kājās. Tas nav nekāds jauunums.
Dalībnieks 07.09.2015. 17:22:36
Es esmu piedalījies 2 Jauniešu dziesmu svētkos, un vēl 2 līdzīgos svētkos kā šie taču nekad nav bījis tik liels skaits ģībēju. Es esmu redzējis estrādē vēl vairāk jauniešu nekā šajos dziesmu svētkos un NEVIENAM nebija nekāds ortostatiskajs stress! Un pie vainas var arī nevainot miega trūkumu (vismaz 12+bērniem).
Kas tās par muļķībām par sodu tiem, kas devās gājienā?! Piedalījos šajos dziesmu svētkos, devos gājienā tā kā pieņemts. Par to, ka gājiens atcelts uzzināju, kad tas bija beidzies. Bērniem nemaz tas nebija pateikts. Ja arī būtu, vismaz 90% tāpat piedalītos, jo gājiens ir daļa no svētkiem.
Nu cik ilgi vēl ko secināsiet??? Vēl gadus piecus??
Nu, nezinu, tad ko jūs uzskatāt ar "paldies" teikšanu. Vai vajag goda rakstus kā padumjos laikos izrakstīt? Nesapratu. Neuzskatu, ka tas būtu kādam vajadzīgs vai patiesi. Es, piemēram, savu bērnu skolotājai - kora vadītājai pateicu sirsnīgu paldies, arī tepat E-klasē nosūtīju vēstulīti, pastāsttot par mana bērna sajūtām.
+> Artai (vnk. skolotāja) 07.09.2015. 10:19:03
Jums taisnība - neviens nav nopēlis skolotājus, BET, piemēram, Rīgā, neviens nav pateicis "paldies!" par ieguldīto darbu (kā raksta @reāliste).
+ vēl gribēju piebilst - tam, ko es saku, kā arī tam, kas minēts rakstā, nav nekāda sakara ar to, ko sakāt jūs - par skolotājiem! Neviens nav nopēlis skolotājus, ko izdomājat? Runa ir par pašu svētku organizēšanu! Skolotājiem neviens vēl neko slikti nav teicis!
Šoreiz nepiekritīšu jums @reāliste. Dziesmu svētki jau tā vienmēr līdz šim bija asociēti tikai ar pozitīvo. Vienmēr bija teiktas tikai un vienīgi labas lietas, slavēti svētki, organizatori, visi pēc kārtas. Man personīgi izskatās, ka tā arī organizatori "izlaidās" uz šīs labās informācijas fona. Un sāka laist "lažas". Tā ka agri vai vēlu vajadzēja pienākt arī šādai reizei - kad dabū trūkties. Lai atkal dabū latiņu normālā līmenī. Tas, kas notika šajos dziesmu svētkos, NEBIJA līmenī. Un tas IR jāatzīst. Velta lielīšana ir nevietā. Cerēsim, ka uz nākamo reizi šīs lietas būs sakārtotas!
Vai tie, kas devās gājienā neievērojot ministres rīkojumu, saņems sodu?
Kā būtu, ja reiz beigtu šos ģībšanas stāstus un pastāstītu par pozitīvo, ko bērni guvuši no dziesmu svētkiem, pastāstītu par kādu lauku bērnu, viņa iespaidiem pirmo reizi esot Rīgā un piedaloties latviešiem tik svarīga notikumā. Man zināma astoņgadīga meitenīte visu vasaru staigāja ar dziesmu svētku atribūtiku un viesiem ar lepnumu stāstīja, ka bijusi dziesmu svētkos, ka gājusi gājienā pa Rīgas ielām… Varbūt, pienācis laiks teikt "paldies!" skolotājiem?
Es nemaz negribu zināt visas šīs atbildes. Galvenais, lai nākamreiz patiešām to visu ņem vērā - lai nav pārslodzes, lai ir vairāk atpūtas un prieka. Tad arī viss būs kārtībā.
Nez, vai šajos svētkos bija sasniegta lielākā kapacitāte estrādē? Vai tiešām nekad agrāk nav bijusi situācija, kad estrādē ir tik daudz cilvēku? Un kas patiesībā notiktu, ja būtu vēl vairāk bērnu - vai patiešām estrāde sabruktu, vai tikai viedotos gaisa kabatas?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.