Lietotājvārds
Parole
Vairāk kā skumji! Bērnudārzos vietu nav. Bērnam vislabāk līdz 3 gadu vecumam būt kopā ar mammu. Labi, nemaksājiet mammām neko, bet saglabājiet darba vietu!!!
Anglijā cenas citas (5-10% lētākas) , algas citas (5-8 reizes lielākas), pabalstu sistēma solīda. Salīdzināt pilnīgi nekorekti!
Vecmamma to Kristaps 07.09.2015. 17:24:06
Beidziet sūdzēties. Aizbrauciet gan, tad zināsiet, ka, piem., Anglija dekrēta atvaļinājumā iet tikai mēnesi pirms dzemdībām, bērnu kopšanas atvaļinājums ir tikai līdz 6 mēnešiem un bērnu dārzs maksā 1,5 tūkstoti marciņas. Tātad visur ir labi, kur mēs neesam.
mamma to Kristaps 07.09.2015. 14:51:29
Tu bērnus valstij taisi vai tomēr sev??? mans bērns ar reiz gāja privātajā dārziņā un maksāju visu no savas kabatas. bija grūti to gadu iztikt, bet atļauties ilgāk uzturēties mājās ar bērnu nevarēju. Paldies Dievam no 3gadiem bērns tika Valsts dārziņā.
Un kauna arī nav. 07.09.2015. 10:50:03
Bēdīgi.
Esmu šokā. Man ir pretīgi par mūsu valdību un jo īpaši - premjerministri. Man un sievai pirms pieiciem mēnešiem piedzima pirmais brīnumiņš. Tagad viņš vēl ir n`tajā simtā uz bērnudārzu. Taču kā jau daudzi - arī mēs bijām nolēmuši, ka tad jau pie viena šogad mēģināsim tikt arī pie otra bērniņa. Pēc visa šī ir milzīgas dusmas. Ja jau valstij nevajag bērnus un demogrāfiju, labi, tad brauksim prom. Ar saviem lēmumiem un politiku tā to pierāda. Kaut kādiem s**** EXPO naudu var izmest- MILJONUS, bet prioritātei - demogrāfijai un bērniem nav ne centa. Pretīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.