Lietotājvārds
Parole
Stāsies spēkā 04.11.2014. 09:18:41
Varētu būtjau nākamajā mācību gadā!
Piekrītu Volgai 04.11.2014. 09:16:34
Ak, dievs, cik labi - vismaz viens sakarīgs komentētājs! Pilnībā piekrītu Volgai! Esiet taču reāli, cilvēli!
Ak,Dievs! Cik cilvēki mēdz būt dīvaini! Viss taču ir rakstīts ar melnu uz balta :-) Ja skolēns vēlas doties studēt uz ārzemēm viņš kārto savu TOEFL vai IELTS un var nekārtot centralizēto eksāmenu skolā. Ja viņam ir plāni studēt šeit, Latvijā, tad viņs kārto centralizēto eksāmenu skolā ;-) Par to cik maksā TOEFL un IELTS paliek skolēna ziņa, te nu skolai nav jābūt iesaistītai. Labi, ka bērniem nevajadzēs divtik uztraukties, un te nav nozīmes vai ir grūtāks vai nav tas eksāmens , stress ir un paliek stress.
Un kad šie grozījumi stāsies spēkā? Jau šajā mācību gadā?
Ceru, ka skolai nevajadzēs nodrošināt eksāmena organizāciju!
Varēs kārtot - tas nozīme, ka kārtot drīkst arī parasto centralizēto eksāmenu, nejau visiem jākarto šis eksāmens par 170euro. To var izvēlēties kārtot tie, kas stāsies universitātē, kur TOEFL vai IELTS ir obligāta prasība.
Ko dara IZM , lai panāktuL Latvijas centralizēto eksāmenu atzīšanu. Jau sen tā saturs ir pielīdzināts Eiropas valodu portfelim.
asd to interese 03.11.2014. 12:11:44
Jā, tas ir centrālais jautājums.
Kādas ir tās izmaksas un kāpēc tās jasedz skolēnam?
Tas ir labi, ka nebūs 2x jākārto eksāmenu. Bet gribētos zināt kā vietējās augstskolas salīdzinās centralizēto eksāmenu rezultātus ar TOEFL vai IELTS rezultātiem?
Come on, runa jau nav par to! Laila, stress ir vienkārši kārtot eksāmenu divas reizes, tas nozīmē divtik stresa!! Katrs eksāmens ir maza sirdstrieka! Tas ir čakars! Turklāt katrs eksāmens arī ir laimes spēle! Vienu nolie ļoti labi, otrā nepaveicas ar jautājumiem, turklāt ar LV centralizētajiem visādi neloģiski sviesti mēdz gadīties!
Bet vai tad tiešām ir tika liela atšķirība? Taču, ja nokārto vienu, nevajadzētu būt problēmai tikt galā arī ar centralizēto eks., TOEFL un IELTS tak ir grūtāki?
Super! Man tieši tas ļoti atvieglos dzīvi.:) Nebūs jākārto abi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.