Lietotājvārds
Parole
Vakar izglītības ministra kandidāte Mārīte Seile Dombura raidījumā apstiprināja faktu, ka tikai 1/10 pedagoģisko augstskolu (specialitāšu) absolventi aiziet strādāt uz skolām. Vai bezmaksas augstākā izglītība jauno skolotāju skaitu Latvijas skolās palielinās?
Mana mamma arī sāka šogad studēt LU, viņai ir studējošā kredīts, kas laikam izpaužas tāpat kā UK finansēšana. Tas ir labāk, nekā tad, ja jāmaksā uzreiz.
Tas, ka Eiropā visaugstākā studiju maksa ir Apvienotajā Karalistē nenozīmē, ka studenti visvairāk finansiāli "cieš", manuprāt, tieši otrādi! Viņi sāk atmaksāt studiju maksu tikai tad, kad ienākumu līmenis ir sasniedzis noteiktu summu. Tas ir ļoti izdevīgi un galva vispār nesāp. Kaut vairāk valstis rīkotos tāpat.
Lielas summas 04.11.2014. 09:51:42
Vai Latvijai pareizā izvēle varbūt būtu UK modelis? Jāatmaksā pēc studiju beigšanas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.