Lietotājvārds
Parole
Par mentoriem nekas nav teikts. Tie paliks gribot, jo 10% iet apsaimniekotājiem - administratoriem, bet pārējais aiziešot "pabalstos"
Kur var pieteikties par mentoru? Jo viņam jau arī droši vien paredzēta darba apmaksa?
Interesanta matemātika. 365 eiro mēnesī reiz 9 mēneši ir 3285 Eiro uz galviņu. ja 5000 galviņas tad 5000*3285=16,425 miljoni. Bet paredzēts iztērēt 8.1 miljons. (0.9 miljoni vai 10% kā parasts - apsaimniekotājiem). Tad nu lūk- 16.4 M nav 8.1 M, tātad būs tādi , kam "vajadzēs vairāk" un tādi, kam "nesanāks"
Gandrīz viss atkarīgs no paša. Sliņķi neglābs mentors.
Kārtējais ES finansējuma notrallināšanas projekts. Kā reiz trīs reiz ierastie trīs miljoni.....
Kādēļ, lai programmai vispār tad pietiektos?! kaut kā neloģiski. Ja jau zina, ka grib darboties, tad arī piesakās programmai. Tālākais tiešām varētu arī būt atkarīgs no mentora.
Nuu, mentors var būt ģeniāls, bet - izstiepies vai saraujies - ja jaunietis būs slinks, nemotivēts, arī tas nepalīdzēs. :)
Ļoti laba ideja! Vienīgais - ļoti daudz kas atkarīgs no tā, kāds gadās mentors. Pieņemu, ka to pirms tam rūpīgi izskata, izejot no konkrētiem kritērijiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.