Lietotājvārds
Parole
Ir jau labi...savejo paslavet...tikai nezin kapec Lv izglitiba tomer tajas arzemes neder un visi nogroza galvu uz letinjiem!!!! Nu nevajag viniemarzemes Lv izglitibu...parak daudz pazistu jauniesus,kuri to saka. Viss atkarigs,kura augstskola macities. Ja strunta skola,tad protams,ka panems. Un darba tirgu ne tik nevienu neinterese Lv diplomelis.
Ne vienmēr studijas ārzemēs, arī ASV, ir kvalitatīvākas. Pirms dažiem gadiem mans radu bērns aizbrauca mācīties uz ASV, bet pēc pirmā pusgada atgriezās, jo saprata, ka tā ir nelietderīga laika un naudas izšķiešana. Piemēram, matemātikas uzdevumus iesākumā deva risināt mūsu pamatskolas līmenī. Vajadzēja lūgt, lai dod kaut ko sarežģītāku. Tad iedeva mūsu vidusskolas līmenī un tikai pēc atkārtota lūguma beidzot arī kaut ko sarežģītāku. Latvijā jaunietis ar izcilību pabeidza maģistratūru, ir augsti novērtēts Vācijā, pasaulē zināma uzņēmuma pētnieciskajā darbā un patreiz ir doktorants.
A kāpēc Jūs domājat, ka mums vajag šo štrunta pilsonību???? Nospļaujos! Gaidiet savus dārgos migrantus un kopojieties! Uzneredzēšanos! Un uzmanību man nevajag, jo man tās ir pārpārēm! :-D
Arta @Loģiski 08.07.2015. 11:10:26
Kas tur ko noriet? VIenkārši uzmanību vēlies, tas arī viss. Nekā īpaša jau tur nav. Dodies, dodies, sakravā mantas! Neaizmirsti tikai pasi un pilsonību nomainīt, latviešu tev nepienākas. :)
Arī mans dēls, kad pabeigs šeit vidusskolu, dosies studēt uz ASV! Un tur arī paliks. Pēc tam pievienošos es. Variet sākt noriet!
DarbsĀrzemēs 08.07.2015. 10:39:09
Daudzi vnk aizbrauc uz UK un strādā.:D Saņemot vairāk par vidējo latvieti mēnesī.:D
Nedomāju, ka tas ir kas slikts. Tas jau normāli, ka apskata pasauli. Ko darīt, ja LV augstskolas pašas rada to konveijeri un nenodrošina labāko izglītības iespēju? Protams, ne visas, bet liela daļa. Par "populārāko" nemaz nerunājot...
Nav jau sakara ar darba vidi. Daudzi, kuri studē ārzemēs tāpat pēc tam atgriežas dzīvot Latvijā. Vienkārši studijas ārzemēs uzskata par kaut ko vērtīgāku, kvalitatīvāku. Kas tur slikts?
Un arī turpinās! Kamēr vien nedomāsim, kā radīt jauniešiem labvēlīgu darba vidi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.