Lietotājvārds
Parole
"Varbūt ir nepieciešams aicināt uz šādiem forumiem vecākus?! Jo man jau šķiet, ka patriotiski audzināt bērnus var tikai ģimene"------------ Tieši tā!! Strādāju skolā Daugavpilī un te notiek pastāvīga dubultdzīve- ja skolām neliktu virsū visas patriotisma lietas un pēc tam skolotāji - skolēniem, tad 8 no 10 neko no tā visa labprātīgi,pašu gribas vadīti nekad nedarītu. Tas viss man raisa jautājumus, uz kuriem man nav atbilžu...
Kāpēc jācitē??? 05.11.2014. 19:37:31
Pašiem savu domu nav???
K-9 ----> "...pietiks citēt Kenediju!" 05.11.2014. 17:38:52
Piekrītu, ka par darbu jāsaņem adekvāts atalgojums. Šaubu nav. Bet kas attiecas uz citātiem.... Ko tad man citēt? Varbūt 'Ubi bene ibi patria" (Kur labi, tur dzimtene)? Nē, paldies. Man labāk patīk pirmais. :)
atvainojos - komentētājai
100% piekrītu Kasparam un iepriekšējai kmentētājai.
pietiks citēt Kenediju! 05.11.2014. 17:05:36
" ...ko esi izdarījis valsts labā"? ? Esmu 40 gadus godīgi katru mēnesi līdz pēdējai kapeikai nomaksājusi VISUS nodokļus! Esmu pēc sirdsapziņas godīgi strādājusi, jūtoties vainīga sabiedrības priekšā pat tad, kad esmu " uz zilās lapas", bet ne tik slima, lai nevarētu izjust šo vainas sajūtu! Esmu mēģinājusi, neskatoties uz visām laikmetu maiņām, runāt ar skolēniem par godīgumu, pieklājību, kultūru, līdzcietību un darba tikumu līdz pat šodienai! Ko vēl man vajadzēja " dot valstij"? Ar karogu zobos katru rītu stāvēt pie darbavietas vai kāda pieminekļa? Varbūt katru mēnesi ziedot visu algu valsts nepadarītajiem darbiem- slimo bērnu ārstēšanai, slimnīcu remontiem, pieminekļu celtniecībai?
Uzskatu šādu forumu par noderīgu lietu! Vai skolās mūsdienās māca patriotismu, - mīlēt savu dzimteni Latviju? Un tiešām, kāpēc tikai novembrī, un kāpēc tikai skolotāji?
Valdība, deputāti, ministri ir mūsu kopējās sabiedrības produkts. Nu nav viņi no Marsa atlidojuši... Tāpēc varbūt ir laiks beidzot nemēģināt nošķirt "tautu" un "valsts varu". Mūžīgi neapmierinātie varētu sev pavaicāt ko paši ir izdarījuši lai lietas ietu uz labo pusi. «Neprasi, ko valsts izdarījusi tavā labā, bet ko esi izdarījis valsts labā» (Dž.Kenedijs)
Patriotiskā audzināšana, neapšaubāmi ir nepieciešama, bet kāpēc tā tik cieši tiek saistīta ar šodienas apšaubāmo "demokrātismu"? Kāpēc patriotismā tik liels uzsvars tiek likts uz šo valsts iekārtu nevis uz tautu??? Vai man jābūt arī tās Latvijas patriotam, kuŗā latviešu tautai vairs īsti vietas nav? Kuŗā valsts vara nepārstāv latviešu intereses starptautiskajā polītikā, bet satrptautiskā kapitāla intereses latviešu tautā............
Ilga-superkomentārs! tiešām, kā novembris, tā patrioti ;D;D;D
Nevaru nepiekrist 11.16 un 11.35 izteiktajiem viedokļiem - būtībā uzskatu tāpat, bet - tā vienkārši skatīties kā te runā krieviski utt. - arī negribas. Atzīšos - aizbraukšu prom pie pirmās iespējas,, bet pagaidām......:__
Neredzu jēgu patriotismam! Varu aicināt saudzēt dabu, pievērsties veselīgam dzīvesveidam...... Bet Latvija kā mana valsts jau ir zaudējusi manu uzticību. Par to parūpējusies Latvijas valdība, ministri, deputāti.
Par kādu patriotisko audzināšanu ir runa? Ieslēdzu TV ziņas un nosēdinu blakus bērnus, lai paklausās ... Varbūt tomēr par sāksim ar "+" piemēriem no Saeimas nama - deputāta zvērests ir tukša, formāla skaņa, jo Junkurs mirkli pēc tā nolasīšanas atsakās "kalpot tautai" , Zaķis un Āboltiņa ielīferējuši saeimā un zvēr "kalpot"! Atveru csb mājas lapu un vairs nevajag patriotisma stundu, jo viss ir statistiski uzskaitīts. Kad notika Zolitūdes traģēdija, kādā no Persijas līča mazās valstiņas (šķiet Bahreinas) ziņās skanēja: "Vienā no nabadzīgākajām ES valstīm notikusi traģēdija...", bet visi info kanāli stāsta par "Latvijas veiksmes stāstu"? PIE VELNA! JA "TUR AUGŠĀ" REĀLI KĀDS GRIB, LAI SKOLĀS AUDZINA DOMĀJOŠUS JAUNIEŠUS, TAD PAR PATRIOTISMU JĀDOMĀ PILNĪGI CITĀ LĪMENĪ!
piemēram varbūt iespējams iet apskatīt karavīru dzīvi dienestā.... Kaut vai pie tiem, kas redzami bildē. Tagad jau arī meitenes iet arimijā - tāpēc visa klasīte varētu doties... Ne?
Atkal?! Un atkal tas jādara skolotājiem? Varbūt ir nepieciešams aicināt uz šādiem forumiem vecākus?! Jo man jau šķiet, ka patriotiski audzināt bērnus var tikai ģimene.
Šādus forumus drīzāk vajadzētu rīkot kopā ar skolēniem! :)
Kā Kā novembris, tā visus aicina būt patriotiskiem! Šādus foruimus jārīko arī septembrī, maijā un martā, būsim patriotiski visu gadu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.