Lietotājvārds
Parole
SKOLOTĀJIEM PIELIKT PIE ALGĀM. IZDIENAS PENSIJAS VISIEM PEDAGOĢIEM NO 55.GADIEM.
Saeima lemšot?Piedodiet,kādas tikumiskās vērtības,ja vai puse šī kantorīša rāda priekšzīmi uz pilnu klapi,kā mainīt nost vecās savas ,,vecenes" pret jaunākām džudēm! VĒRTĪBAS! SMIEKLI NĀK! NESMĪDINIET NU VISMAZ PASAULI,JA NAV KAUNA NO SAVIEM VĒLĒTĀJIEM!Ak tā,piedodiet,laikam jau no smalkās sabiedrības tikumiem man,lauķim,neko nesaprast!Ļoti lūdzu pīdošanu!
Tāravas Anniņa 05.03.2015. 08:51:27
Ar tikumību tagad saprot tikai heteroseksuālu laulību? Vai tad tādas li]tēmas kā melošana, zagšana(īpaši tā sauktā "likumīgā un tikumīgā"), dažāda veida vardarbība, nevēlēšanās strādāt(slinkums), nesudzīga attieksme pret dabu utt. vairs pie tikumības nepider?
Māriņa to Māriņai 04.03.2015. 22:59:20
Izlasi uzmanīgi līdz galam! Es rakstīju,ko darīt šādās situācijās. Un bērniem jāmāca pareizs modelis, lai neproducē tālāk vecāku kļūdas.
Kurā vecumā mēs klasē mācīsim, cik laba ir stabila ģimene, ja klasē pusei bērnu vismaz jāaug ar vienu vecāku, vai ar kādu trešo audžu tēvu vai mammu, ja bērnam ir zināms, kas ir tēvs un māte, bet tēvam trešā "draudzene", bet mātei vienai jāmocās ar "galu savilkšanu" , ja ir pusbrāļi un pusmāsas un draudzenes bērni.
Pret geju propagandu skolā! Par normālu laulību. Kaut vai to varētu mācīt un uzsvērt, cik vērtīga ir laba, stabila ģimene, kurā uzaugt normāliem bērniem. Diemžēl, dažās mājās to nevar redzēt, bet skola vērtīborientācijas priekšmetos un literatūrā/mākslā to varētu aizpildīt!
Pamatvērtības ir jāieaudzina ģimenē, citādi tas viss būs pilnīgi pa tukšo. Bērnu audzina līdz 5 gadu vecumam, pēc tam tā ir tikai pāraudzināšana.
Spiedīsim bērnos homofobismu un mācīsim tiem diskriminēt atšķirīgos, tas jau tagad nenotiek tik bieži kā vajadzētu, vai ne?
Vai nu tiešām skolas kļūs par tikumības kalvēm? Ko entuziasti gatavojas mācīt? Sludināt naidu pret seksuāli citādajiem? Kas ir "citāds"? Pret vardarbību ģimenē? Kas ir vardarbība - vai arī bērnu neadekvāta lutināšana? utt. Vai arī mācīs godīgumu, cieņu pret cilvēku, sabiedrību, nemelot, nezagt u.c. vispārcilvēciskās vērtības? Teorijai vajag piemērus. Ko izmantos kā piemērus? Vai politiķus, kas spriež par šo mācīšanu? Skat. Ievā interviju ar Parādnieku - lepojas ar savu tikumību cilvēks - nu godīgi stāsta par sānsoļiem un nesola, ka to nebūs. Jāšaubās, vai daudzi vispār vairs saprot - kas ir un kas nav tikumība.
Prieks , ka ir cilvēki Saeimā, kas stāv pretīmmEiropas savienības spiedienam, lauzt psihi mūsu bērniem un propagandēt Gejismu un Lesbismu skolās- konkrēti seksuālās audzināšanas stundā. Skaidrs ka Saeima neatbalstīs, bet paldies par centieniem!
Izsakatās, ka skolas ir tās netikumības veicinātājas! Lai godājamā deputāte pilda savu deputāta pienākumu, nodarbojas ar sava dotā solījuma tautai pildīšanu un šo jautājumu atstāj IM pārziņā! Par šiem jautājumiem skolā runā praktiski visos mācību priekšmetos, runāja un runās. Lai palasa vadlīnijas, standartus, pašķirsta mācību grāmatas! Komisija! Komisiju izveidojat, lai nodefinētu deputātu atbildību, atbilstību, tikumības rāmjus, pienākumu izpildi! Cenzējiet pasākumus, pārraides, kuras skatās un klausās bērni! Izskatās, ka SAEMĀ tiešām nav ko darīt!
Talisa Maegyr 04.03.2015. 15:58:55
Izklausās jau skaisti un diženi. Tikai - kā tad tā tikumības mācīšana notiks? Kāds būs izglītības "standarts" un "vadlīnijas" kolektīvajai tikumībai? Kaut kā tā atrauti no realitātes ļautiņi ir. Mēģina satūķēt skolas stundās un solos tās lietas, kuras ne skola kādreiz ir varējusi, ne tai būtu vispār primāri jāmāca. Un kurš būs tas tikumiskais vaidelotis, kas šo mācīšanu kūrēs? Liekulības tirgus, ko citu te teikt.
Skolēns-cilvēks 04.03.2015. 15:08:50
Atvainojiet, bet priekš kam mums tas tiešām vajadzīgs, ko mēs darīsim ,klausīsimiems garlaicīgas skolotājas lekcijas (kurai ir jau ap 60). Atvainojiet KO mēs no tā iemācīsimies? Pilnīgs sviests. Iedarbiniet loģisko domāšanu ļautiņi.
Atbalstu šo priekšlikumu!!!!!!! Tieši tā -laulība ir tikai starp vīrieti un sievieti, citi izkropļojumi tik daudzkārt tiek izplatīti masu mēdijos, filmās , kas patiešām kropļo bērnu vērtību sisēmu par ģimenes veidošanu . Gribās redzēt latvieši deputāu mugurkaulu šajā jautājumā, ļoti gribās redzēt tālredzīgu domāšanu nākotnē!!!!
Vai tad tagad skolā nemāca ētikā tikumiskos pamatus!!!
Par ar visām četrām! Ja jau mēs spļaujam virsū galvenajam valsts likumam- Satversmei, tad par ko vispār var būt runa?
Tikumiskā audzināšana ir tas, kas pietrūkst daudziem deputātiem, nevis skolēniem.
Deputāti pagaidām nelemj, jo vispirms jāizveido komisija, kas noskaidros un izskaidros deputātiem, kas tā TIKUMĪBA tāda vispār ir, un tad vēl būtu jāpapēta, ko par tikumību domā citas ES dalībvalstis. Pacietību, tauta, tikai pacietību!
Šie jautājumi nav jāatliek, bet gan AKTĪVI jāstrādā. Protams, ja mums ir svarīgi mūsu bērni un zeme. Morāla pasivitāte noved pie pēkšņas un negaidītas traģēdijas.
Lai pieņemtu lēmumu par kaut ko, vispirms ir jāsaprot, kas tas ir!
Malacis - Jūlija, vismaz viens domājošs cilvēks. 100% atbalstu. Tikumiskā audzināšana ir tas, kas trūkst daudziem jauniešiem. Pārējie nelemj, jo gaida, kāda pavēle nāks no ASV. Tas taču nav viņuprāt pieņemami. Ideja par zelta milijardu uz planētas būs nerealizēta.
Nolēma nelemt, jo arī pārējie deputāti par to tikai pasmējās.... :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.