Lietotājvārds
Parole
Es neticu, ka kāds par visu šo nolaidību atbildēs ar savu maku. NETICU. Šai valstī ir tādi, kurus liek cietumā par 5 eiro, un tādi, kuri mierīgi var nozagt 50 000 un viņiem nekas par to nebūs. Nekādas atbildības. Neticu ši valstij. Neticu, ka kaut kas var mainīties uz labu. Neticu, ka par reālu darbu tiks samaksāts, jo zinu, ka tiek maksātas milzu summas par darbības imitāciju, kuras rezultātā simtiem cilvēku tiek nodarīts milzu finansiāls kaitējums.
Grū @Sviests 18.03.2015. 10:32:14
nav jau teikts, ka konkrēti uzņēmumi salaida grīstē - IZM pati novilcināja lēmumus un tādējādi galīgi nepalīdzēja... Lai arī kā tie uzņēmumi nebūtu strādājuši, projekts jau bija lemts neveiksmei.
Pietiek.com ir šokējošs raksts - šiem pašiem, kuri to projektu sačakarēja, IZM tagad ir uzticējusi JAUNU ar izglītību un digiālo vidi saistītu projektu.
Mazgāsies tīri balti un pūkaini. Kā Bērziņš savulaik teica - pēc gada būs jau kā eņģeļi...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.