Lietotājvārds
Parole
Lol
Kāpēc LU REKTORS nepasaka latviski "Latvijā pašlaik ir pārāk daudz augstskolu" ("Latvijas apstākļos" ir rusicisms ar sovjetisma asti).
garaāmgājējs 05.04.2016. 15:21:32
kā jau ir aprēķināts - uz katru strādājošo 4 ierēdņi un uz katru ierēdni 2 pensionāri... = 1 strādājošais (bieži par minimālo algu) uztur 4 ierēdņus + 8 pensionārus. perspektīva fundamentāla! ... ardievu, meitenes... (Latvija..)
Latvijas apstākļiem valsts ierēdņu, aģentūru un ministriju arī ir par daudz. Krietni par daudz...
manuprāt par daudz augstskolas, jo, piemēram sporta skolotājus varētu mācīt tikai Sporta akadēmijā, citās augstskolas skolotāji ir stipri vājāki - nepārzina sporta veidus, paši neprot demonstrēt, slodzes dozējumi neatbilst vecuma īpatnībām terminoloģija vāja un vēl daudz kas
Kvalitāte ne vienmēr atspoguļo materiāli tehniskā bāze, jo gadās, ka pasniedzējs tikai prot"burties, lasīt no prezentācijas" un vairāk neko arī nezina. Gadās, ka pat ar zinātņu doktora grādu, arī neko nezina, it sevišķi, ja tie tika iegūti ES lielo stipendiju ietvaros.
Nevar būt katrā pagastā augstskola! Nevar ziemas sestdienās pabraukt uz kādu filiāli un pavasarī saņemt diplomu par augstāko izglītību! Šī "studēšanas" pieejamība novedusi pie augstskolas vērt'bas degradācijas.
Šausmas!
Cienījamais,I.Muižnieka kungs! Vai visi vecāki arī no attālākajiem reģioniem , ekonomiski depresīvajiem būs spējīgi materiāli finansēt studijas?.
Taapat kaa deputaatu skaits uz pustuksho Latvaaniju...
Ne tā, bet jēgpilnāk būtu gan, ja uz trīs studentiem nebūtu divas uni... Par kuru pastāvēšanu, pastarpināti maksājam arī visi mēs.
Pilnīgi pietiktu, ja pilna augstākā izglītība būtu 20% cilvēku, pārējiem dažāda limeņa profesionālā izglītība. Katram nav jāmācās augstskolā.
Visas palikt zem vienas izkārtnes, esošos bossus atstāt par vietējiem bossiem, bet visiem pa virsu iecelt virsbossu...Un mācību process kļūs efektīvāks... vai tā?
Studentiem moderns aprīkojums un apstākļi, protams, nozīmē daudz, bet, kā tas ietekmē mācību kvalitāti... Tas drīzāk ir mācībspēku jautājums!
Novērtotājs 04.04.2016. 09:20:15
Par RTU piekritīšu, par LU - mazāk. Nezinu, ar kādiem fondiem vai tikai saviem spēkiem, bet RTU ir ļoti daudz darījusi, lai uzlabotu gan tehnisko aprīkojumu, gan arī mācību apstākļus telpas. Atceros, kā Ķīpsalā tur pirms gadiem izskatījās un kā ir tagad.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.