Lietotājvārds
Parole
2. februāris 02.02.2015. 14:45:45
IZM TIEŠĀM BAIDĀS!!! Un IZM pārkāpj valsts likumu! Šodien ir februāra otrā diena un pirmās darba dienas beigas , bet IZM mājas lapā vēl arvien apskatāmas IZM ierēdņu algas tikai par NOVEMBRI!!!!! It kā DECEMBRA - svētku mēneša ar lielajām prēmijām nebūtu bijis; pagājis arī JANVĀRIS!!! Vai tiešām IZM ierēdņi, kas ikdienā par savu mierīgo darba likmi saņem vidēji pāri 1000 uz rokas (pretstatā skolotājiem, kuriem par 1 likmi pienākas tikai 311 eiro uz rokas - 4x mazāk!!!) tik ļoti ir sagrābušies prēmijas, ka tagad baidās tās publiski parādīt? PAR KO viņiem šīs algas un prēmijas?: vai par nesakārtoto izglītības nozari? par samudžināto skolotāju algu aprēķinu, kuru pat paši nespēj izskaidrot? Par nesaprotamajām prasībām, pēkšņajām, ar realitāti nesaistītajām direktīvām, kas masveidā birst uz skolotāju galvām, lai pēc brīža tiktu mainītas? Lai skolotājs nopelnītu kaut pusi no IZM ierēdņa algas, viņam jāpārstrādājas un jāraujas 2 slodzēs.... Ierēdnis var aizvērt durvis un aizmirst darbu mājās. Kas reāli dara darbu izglītībā? Ierēdnis vai skolotājs??????????????? Tad kāpēc tik liels nesamērīgums algās? Kāpēc pat bailes publicēt (ja jau tas 2 mēnešu laikā nav izdarīts?) Žurnālisti, papētiet! Arī to, kādi ir ikdienā ierēdņu pienākumi - tuvojas taču ēnu dienas!
1. februāris 01.02.2015. 10:41:27
IZM pārkāpj valsts likumu! Šodien ir feruāra pirmā diena, bet IZM mājas lapā vēl arvien apskatāmas IZM ierēdņu algas tikai par NOVEMBRI!!!!! It kā DECEMBRA - svētku mēneša ar lielajām prēmijām nebūtu bijis; pagājis arī JANVĀRIS!!! Vai tiešām IZM ierēdņi, kas ikdienā par savu mierīgo darba likmi saņem vidēji pāri 1000 uz rokas (pretstatā skolotājiem, kuriem par 1 likmi pienākas tikai 311 eiro) tik ļoti ir sagrābušies prēmijas, ka tagad baidās tās publiski parādīt? PAR KO viņiem šis algas un prēmijas: vai par nesakārtoto izglītības nozari? par samudžināto skolotāju algu aprēķinu, kuru pat paši nespēj izskaidrot? Par nesaprotamajām prasībām, pēkšņajām, ar realitāti nesaistītajām direktīvām, kas masveidā birst uz skolotāju galvām? Lai skolotājs nopelnītu kaut pusi no IZM ierēdņa algas, viņam jāpārstrādājas un jāraujas 2 slodzēs.... Ierēdnis var aizvērt durvis un aizmirst darbu mājās. Kas reāli dara darbu izglītībā? Ierēdnis vai skolotājs???????????????/ Tad kāpēc tik liels nesamērīgums algās? Kāpēc pat bailes publicēt (ja jau tas 2 mēnešu laikā nav izdarīts?) Žurnālisti, papētiet! Arī to, kādi ir ikdienā ierēdņu pienākumi - tuvojas taču ēnu dienas!
31. janvāris 31.01.2015. 12:40:45
IZM NEIEVĒRO VALSTS LIKUMU!!!!!!!!!!!!!!!! Šodien ir pēdējā diena janvārī. Pati pēdējā. 31. JANVĀRIS Bet IZM MĀJAS LAPĀ zem sadaļas BUDŽETS vēl arvien ir redamas IZM ierēdņu saņemtās algas par NOVEMBRI. DECEMBRIS ar lielajām algām tūkstošos unVĒL LIELĀKAJĀM PRĒMIJĀM PAZUDIS!!!!!!!!!!!! It kā decembra nemaz nebūtu bijis???!!!! Par svētku mēnesi DECEMBRI - NAV!!!!!!!!!!!! Pārāk lielas sanākušas? Tagad, pēc nodzīvotā sākās morālās paģiras un bailes par to, ka to redzēs skolotāji - patiesie darba darītāji izglītības nozarē, kas saņem PIRMS NODOKĻU NOMAKSAS 420 EIRO PAR SLODZI, t.i. 311 eiro uz rokas!!!! Ierēdņi IZM, CIK SAŅEMAT JŪS????????????? ŽURNĀLISTI, JUMS IR DARBA LAUKS! Kur DeFakto, BezTabu?
ko janvāris 30.01.2015. 11:37:15
Ko janvāris darīs februārī? Vai mēs tiksim turpmāk informēti?
30. janvāris 30.01.2015. 10:37:46
Šodien ir pēdējā darba diena janvārī. Pati pēdējā. Bet IZM MĀJAS LAPĀ zem sadaļas BUDŽETS vēl arvien ir redamas IZM ierēdņu saņemtās algas par NOVEMBRI. Par svētku mēnesi DECEMBRI - NAV!!!!!!!!!!!! Pārāk lielas sanākušas? Tagad, pēc nodzīvotā sākās morālās paģiras un bailes par to, ka to redzēs skolotāji - patiesie darba darītāji izglītības nozarē, kas saņem PIRMS NODOKĻU NOMAKSAS 420 EIRO PAR SLODZI, T.I. 311 eiro uz rokas!!!! Ierēdņi IZM, CIK SAŅEMAT JŪS?????????????
Nu spēle sāksies. Iemācīt nemāk, bet spēlēties prot.
man tieši šķiet, ka vienmēr viss tikai lielajā un bagātajā Rīgā notiek. :) :) Laikam jau vienmēr šķiet, ka otrpus žogam zāle zaļāka.
Jauki, bet Rīgā nevajag, laikam jau tikai ārpus Rīgas viss notiek.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.