Lietotājvārds
Parole
Augstāko izglītību tiešām vajag par valsts līdzekļiem, citādi... Jēgas maz.:( Kad students maksā, tad augstskola ieinteresēta saņemt naudiņu, lai vai kā šis "gurķi rullē". Ja tās būtu tikai valsts apmaksātas studiju vietas, tad, lai naudu ietaupītu, visi loderi tiktu laicīgi izmesti.
un pēc vidējās, lai apņemās augstāko izglītību par valsts apmaksātiem līdzekļiem
Ne nu cīnīsies, ne kā... beidziet dzīvot ilūzijās! Ne šī dāma!
Pirms rakstīt kaut ko sliktu,jāpaiet noteiktam laikam, jāredz ministres darbs.Japriecājās, ka kāds vēlās kaut ko darīt mūsu labā. Es ticu ministrei, lai veicas!Tie kas aprunā,lai pamēģina kaut ko lielu uzsākt un izdarīt tā, lai visi paliek apmierināti. Nekad , nekas tāds nav noticis nevienā jomā. Gaidīsim un atbalstīsim ministri, jo mēs taču esam skolotāji, par kuriem ministre cīnīsies .
predator vs carl's mother 06.11.2014. 19:07:10
nu tad sākam ar to paugstinājumu vai kā parasti
par iekļaujošo izglītību 06.11.2014. 16:56:31
Latvijas vispārizglītojošajās skolās (pēc direktoru sanāksmē prezentētajiem datiem) mācās vairāk kā 20 skolēni ar "59." programmu un vairāk kā 500 skolēnu, kas mācās pēc "58." programmas. Pievienojos viedoklim, ka ne vienmēr vispārizglītojošajās skolās šo bērnu apmācībai tiek nodrošināta visprofesionālākā pieeja, jo, kā jau komentāros rakstīja Kārļa mamma, 72 stundu "B" kursi speciālajā pedagoģijā nekādā ziņa nav salīdzināmi ar 4,5 gadu studijām speciālajā pedagoģijā.
Cien.M.Seile grib darit darbu,kas vinai nebus pa spekam,jo vinai nav vispusigu zinasanu.Izglitiba no pirmskolas lidz augstskolai,tai skaita zinatne nav ta pati misija,ko vina vadija!!!
Pati no izglītības sistēmas pamuka tikko radās tāda iespēja. Nu sola talantus piesaistīt. Kaut kā nekorekti izklausās.
Kārļa mammai 06.11.2014. 14:02:22
Skolotāji IR gatavi strādāt ar dažādiem īpašajiem bērniem - ar talantīgajiem, ar īpaši apdāvinātajiem, ar bērniem, kuriem kustību traucējumi, ar bērniem, kuriem dažādas saslimšanas - cukura diabēts, astma, onkoloģiskas saslimšanas... Ar bērniem, kuri mācoties netraucē to darīt citiem. Ja saslimšana rada agresivitāti un neaprēķināmas rīcības, tad skolotājs atbalstīts 30 skolēnues, lai tiem būtu patīkami nākt uz skolu, lai n\tie netraucēti varētu mācīties. Bērniem ar šādām diagnozēm tomēr būtu jāatrodas citās, īpašās mācību iestādēs.
Ja būs valdības reāls finansiāls atbalsts, tad var cerēt uz kaut ko. Ja nē, tukša runāšana! Ļoti gribētos, lai ministrei veicas! Tik nolaistā dārziņā mēģina rakties tikai cilvēks ar lielu gribēšanu kaut ko izdarīt!
Kārļa mamma 06.11.2014. 12:20:17
"Izglītības sistēmas kvalitāte ir tik laba, cik labi ir tās skolotāji. Izglītības pieejamība un kvalitāte caurvīs Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) darba plānus, norādīja M. Seile. "Skolotāji nav gatavi darbam ar "īpašiem" bērniem, 72 stundu kursi speciālajā pedagoģijā ir fikcija, tikai dēļ papīra! Arī Copy-Paste saštancētās skolotāju portfolio mapes nelīdzēs! Mēs patiesi vēlamies, lai ikvienam bērnam ir tiesības mācīties parastā, savai dzīvesvietai un ģimenei tuvākajā skolā, lai viņam ir vieta zem saules un iespēja iegūt izglītību un profesiju! Un tam ir jāsagatavo zināši pedagogi!
Lai veicas jaunajai ministrei, un Sorosa nīdējiem gribu pateikt, ka tieši Sorosa fonda atbalstītie kursi bija visvērtīgākie, deva visvairāk jaunu ideju un mācīšanās metožu daudzveidību. To vēlāk turpināja Skolu atbalsta centrs(tagad IAC), ko sava laikā vadīja M.Seile.
Ļoti vēlos redzēt ministru, kas pārredzētu visu izglītības lauciņu kopumā un nerunātu kā pionieru vadītājs, mācētu piesaistīt dažādu nozaru gudrākos cilvēkus, Esmu pārliecināta - tādi ir! Ticu, ka Mārīte Seile rīkosies gudri, neļaujot demagoģijas, aprēķina un savtības kalnam sevi nospiest. Vēlu svētību ministres darbā!
HAahaha, reaaaaaally funny. Kādas ir Tavas domas par jauno ministri?
uz vinju ceriibas liek :))) hm klucis vai ?!
Ak, tad Sorosa fonds Latvija.... :) Skaaaaaidrs.......
Seja jau uzticama, jā, bet darbus - tos rādīs laiks.
Es uz viņu lieku lielas cerības. :) Nav pieredzējusi politkā, arī pēc būtības nešķiet politiķe, taču izskatās sakarīgs un zinošs cilvēks.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.