Lietotājvārds
Parole
Esmu bērniņa gaidībās. Vecākajam jau 16 gadi. Šeit nedzīvosim ar ģimeni-brauksim projām pēc mēneša, jo redz es kā sieviete, kura ir stāvoklī vairāk neinteresēju Darba devējam! Tā vienkārši ņem un atlaiž no darba! Par ko vēl Jūs te brīnaties. Teiksiet, ka es pati vainīga, ka necīnos par savām tiesībām? Jā, nu laikam vainīga, ka gribu otru bērnu, ka gribu darbu saglabāt...pie visa taču vainīgi tie, kuri nav pie SILES !!! Ir apriebies būt par Idioti, kura nomaksā visus nodokļus, par nastu un slogu šai Valstij, vienkārši riebjas!
Nu, bet paskaties, šogad toties par veseliem 18% !!! palelinājies studentu skaits, kuri turpina studijas LV, kuri agrāk mācījās ārzemēs! Man tas liekas daudz nozīmīgāk!
Tik tiesham , tas ir tads parsteigums, ka samazinas stundetu skaits! No kaa gan tas lai palielinas, ja cilveki izmirst un izbrauc. Tik tiesham atkal zaljie cilveecinji vainiigi , ka pie musm taa notiek, noteikti veel kadi okupanti vainigi un tas sievietes, kuras nedzmdee ,lai dzivotu izmisiiga nabadziiba, kamer valstij izaugs beerni.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.